kübra

Durum: 97 - 0 - 0 - 0 - 30.12.2010 21:27

Puan: 408 -

11 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

NULL
  • /
  • 5

genç kızların sevgilisi

dansa davet

dansa davet edildiğimde kıpkırmızı yanaklara sahip olmama neden olan oyun

ders çalışmama nedenleri

* bir yılda ders çalışabilmemiz için 365 gün var.
* 52 gün pazarları kaldırırsak... 313 gün kalıyor.
* yazın havaların çalışmak için çok sıcak olduğu 50 gün var, yani geriye 263 gün kalıyor.
* her gece ortalama 8 saat uyuyoruz bir sene için düşünürsek saatler 122 gün yapar.
* geriye141 gün kalır.kendimize her gün 1 saatcik zaman ayırsak 15 gün daha azalır.
* kaldı 126 gün.hergün yeme içme için 2 saat harcarsak 30 gün gidiyor, 96 günümüz kalıyor.
* iyi bir öğrenci dışarı çıktığında sadece 2 saat gezip tozmaya harcasa,yılda 92 gün eder,geriye sadece 4 günümüz kalır.
* eee sonuçta bizde insanız 3 günde hastalanırız, geriye 1 günümüz kalıyo.
* aaa!.. tesadüfe bakın o günde doğum günümüz..

dişi kartal

-'seni asla bırakmam.' dedi. gülümsedim ! -'hadi gel.' dedim. -'gelemem maç izlicem.' dedi. biraz kızdım. -'ne maçı?' dedim. -"beşiktaş" dendiğinde. bir daha delice sevicek kızdır

kübra

ödevleri ve final dönemi yüzünden suskun olmaya mahkum edilmiş yazar

hiç zirveye katılmamış yazar

sunay akın

hayat işte.. uykun gelsin diye hayaline giren koyun'ları, uykun kaçsın diye hayatına giren öküz'leri sayarsın.. sözüyle kendine hayran bırakan yazar.

kız arkadaşla barışmak için yapılması gerekenler

tekrardan kavgayı hatırlatarak,tekrar kavga başladığında gözlerinin içine bakarak sadece seni seviyorum ulan niye anlamıyorsun diyerek ona sarılmak ...

unutulmaz film replikleri

- iyi uyudun mu ?
- ben uyumam, bir gözüm hep açıktır.
- evet, unutmuşum. bir gözü açık uyuyupta bu kadar çok horlayan birini hiç görmemiştim.

(bkz: leon)

kıyamet alametleri

fenerin türkiye kupasını alması

kübra

murat_c gibi bir abisi olduğu için gurur duyandır

murat_c

öz be öz abim. degısılmezsın bu alemde teksın abim sen benım herseyımsın

manita kriterleri

son zamanların popüler evlilik programlarına katılan bir hanımın ki nasıl bi hanımsa anlamadım aradığı erkek kriterini aklıma getiren başlık...kaşı gözu olsun kıllı erkek gibi erkek olsun esmer olsun ama olmasın karamel gibi olsun dinamik olsun kel olmasın

necip fazıl kısakürek

yüz daha versen, yüz uman yüzler bilirim. yokuşlara kardeş olan düzler bilirim. dünya öküzün üstünde... derler; ama dünyanın üstünde nice öküzler bilirim ..!

vize

insanın sabah 6da köpekler ulurken sabah ezanı okurken evden çıkkıp güç bela dualarla 8de okulda olmasını sağlayan olay

basamak değeri

rakamların sayıda bulunduğu basamağa göre aldığı değere basamak değeri denir.
4 5 2 3 basamak değeri
3 = 3.1
20 = 2.10
500 = 5.100
4000 = 4.1000
görüldüğü gibi rakamların basamak değeri,sayı değeri ile bulunduğu basamağın çarpımına eşittir.

kübra

en güzel üçlüler

çiçek-yüzük-yemek ***

kavgada söylenmez

k*çına nazar boncuğu takta ekmek teknene nazar değmesin

msn nick'leri

  • /
  • 5
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 97

kavgada söylenmez

k*çına nazar boncuğu takta ekmek teknene nazar değmesin

kadınların meşhur 10 kelimesii

1. peki
işte en tehlikeli kelime: peki… öyle bi...r söyleriz ki kavgada o küçücük kelimeyi, öyle anlamlar yükleriz ki üzerine, o an her şeyi bırakıp gitmek isteriz. avına saldıran bir kaplan kadar hırçın ama bir o kadar da sessiz oluruz. “peki” dedik, kavga bitti sandın di mi?? yok öyle bir şey. “peki” demiş kadın matador karşısındaki boğadan bile daha tehlikelidir. kırmızıyı kendine göster ve at kendini dışarı. geriye dönerken (hadi ben kinder süt dilimi ile yumuşarım da) en sevdiği şeylerden almayı sakın unutma. ama unutma bu seni affettirmez sadece sonunu biraz geciktirir o kadar

2. tamam
hele o “tamam”dan sonra susuyorsak, tehlike çanları çalıyor demektir. her an büyük bir patlama olabilir. sen her şeyin yoluna girdiğini sanabilirsin. hazırlıklı ol, başın büyük belada. fitil fitil gelecek her şey burnundan. mümkünse göz önünde fazla bulunma, bir şeyler anlatmaya çalışma sakın, seni dinlemiyoruzdur. zaten o yüzden tamam diyoruz ya. ne anlatırsan anlat alacağın tek cevap “tamam”dır artık.

3. anladım
anladım çünkü çok zekiyiz.

4. haklısın
yok öyle bi şey. haklı olan daima biziz. haksız bile olsak bir yolunu bulup kendimizi haklı çıkartırız. aen bile ne olduğunu anlamaz, kendinden utanırsın. sadece seni oyalıyoruz, haklı olduğun büyüsüne kapılıp gevşediğin anda bütün silahlarımızla saldırıp seni haksız çıkartmak için. haklı olan biziz. unutma.

5. bilmem
tabii ki biliyorum…sadece kızgınım ve bilmem diyerek konudan kaçıyorum. ama sanma ki bu konu kapanacak. bence sen de şimdi konuyu kapat ve daha ılımlı bi anda gündeme getir. yoksa sen de farkındasın bildiğimizin.

6. nasıl istersen
aman bunu ciddiye alıp istediğin şeyi yapma, tuzaktır bu. hele bi yap, gör bakalım sadece süpürgesi eksik olan bir cadı çıkıyor mu karşına çıkmıyor mu? atıyorum lcd ekran tv istedin kavga çıktı, sonunda sinirden “sen bilirsin” dedik. getir bakalım o tv’yi eve, bozmak için elimizden gelen her şeyi yapmıyor muyuz??

7. boşver
sakın ha boşverme. boşver dediğimiz şey, inan bizim için çok önemlidir yine sinirden demişizdir. eğer sen boşverirsen daha da sinirleniriz. dar ederiz dünyayı başınıza. her kavgada gündem olur o şey. sadece biraz bekle sakinleşelim.

8. sen bilirsin
hayır herşeyi ben bilirim. şu an çok sinirliyim o yüzden seni baştan savma cevaplarla geçiştiriyorum. sakın ha, havalara girme sen bilirsin dediğim için. şu an o kadar iyi değilim, tek istediğim susman, o yüzden sen bilirsin.

9. gerek yok
bunu genelde erkek “açıklamama izin ver” dediği zaman söyleriz. “gerek yok” çünkü sen ne anlatırsan anlat ben yine bildiğimi okuyacağım. senin söylediklerinden çok, benim düşünüp beynimde kurduklarım önemli şu an benim için. gerek yok, sus sakinleşmemi bekle önce… gerek yok.

10. hı hı
bu kelimeyi söylerken kesinlikle karşındakinin gözlerine bakmayız. uzağa boş boş bakışlar atarak söyleriz ki o anlamsız iki heceye olabildiğince anlam yükleyelim. dudakları birleştirip, başımızı yukarı aşağı sallayarak “hı hıı bittin olum sen” hissini uyandırırız karşı tarafa.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.