leia

Durum: 3659 - 0 - 0 - 0 - 06.09.2015 16:05

Puan: 21037 -

11 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

NULL
  • /
  • 183

anonymous

her buluştuğumuzda ''seni geçeceğim kızım'' diyen fakat henüz yanıma bile yaklaşamamış olan gözüne gözlük gereken ve matematik öğrenmesi şart olan yazar.
bak bebeğim senin entry sayın ister ağustos ister kasım birincisi ol 2681
ve benim entry sayım 3658 -ki daha önce silinenler de var herkes bunu bilir-
kısaca 3658 > 2681 çok çalışman lazım minikim..öptüm..

not: 3659 oldu bununla.

a milli futbol takımına seçilme kriteri

dönemin teknik direktörünün egosuna bağlı olan kriterlerdir. 7 yıllık bir sözleşmeyle milyonlara imza atan çok değerli* fatih terim'in ağzını gözünü eğirterek karar verdiği kriterlerdir. alışveriş için yakında bir amerika kampı görünüyor..

milano

modanın başkentidir.
roma'dan sonra italya'nın ikinci büyük nüfuslü şehridir.şehrin merkezinde dünyanın en büyük gotik tarzdaki katedrali olan duomo di milano, dünyanın en eski alışveriş merkezlerinden biri olan galleria vittorio emanuele ıı ve dünyanın en büyük tiyatro binalarından la scala bulunur.

eğer moda sektörü ile ilgileniyorsanız kesinlikle burada eğitim görmek ya da en azından gidip görmek ya da görmüş gibi yapmak gerekmektedir. her moda bloggerı takip edilemez öncelikli olanı milano'dan geçmiş olanıdır.

atınç nukan

hakettiği değeri görebilecek hakettiği şekilde yaşayacak ve istediği futbolu özgürce oynayabilecek futbolcumuz(du). iyi yaptın güzel çocuk mis gibi futbolunu oyna ye iç yat gez eğlen ne işin vardı zaten bu iğrenç türkiye futbolunda! her şey gönlünce olsun ve güç seninle olsun...

5 haziran 2015 samsunspor antalyaspor maçı

samsunspor'un 2 golünü de atan mbilla'nın da kırmızı kart gördüğü ve an itibariyle de penaltılara kalan maçtır.

15 haziran 2015 moderatörlerin balkon konuşması

aday olan tüm moderatörler için balkonumuzu uygun bir miktar karşılığında kiraya vermeyi uygun gördüğüm elbette özelliklerini yazınca onların da uygun görüp anlaşmaya varacağımız ve hem nezih hem de coşkulu bir ortamda yapılacak balkon konuşmasıdır.
-öncelikle balkon yaklaşık 12 metrekaredir.
-önde aday ve yanında yakınları olarak el ele tutuşarak 5 kişi rahatlıkla yanyana el sallayabilir,yumruklarıyla selam verebilirler. kollar açık olsa bile.
-aday ve ailesi için çerez,atıştırmalık yemek ve alkolsüz içecek ikramı yapılabilir. alkol ücreti artırabilir.
-arkaya atatürk posterine ihtiyaç yoktur çünkü anıtkabir manzarası zaten mevcuttur. kısaca atatürk üzerinden konuşma metni hazırlanırsa oldukça etkili olacaktır.
-eve ayakkabı ile girilmesine annemin karşı çıkması halinde ev terliklerini yanımızda getirmek uygun olabilir. haa bir yakını ben balkona çıkmayacağım içerde oturum diyorsa elbette evde halı mevcuttur.
-şu aralar yağan ankara sağanak yağmurları herhangi bir aksilik söz konusu olamaz üstten ve yanlardan kapalıdır ve kattiyen su geçirmez.
-aşağıda bekleyecek olan halk için ise bol yeşillikli ve güllerle süslü küçük bir bahçe mevcuttur. gerekirse sokağa inilebilir gereken izinler alınabilir.

her adaya buradan bol şans diliyorum..parası çok olan ve en yakışıklısı kazansın..öptüm..

dusko tosic

hayırlısını dileyeceğim futbolcu.
birkaç gençlerbirlikli arkadaşım var ve bunlarla her muhabbetimizde ben beşiktaşlı olduğum için bana mutlaka oyuncu satmaya çalışırlar* alın bak tosici sizin ihtiyacınız var diyerek hatta irfancan çok büyük yetenek şimdiden peşine düşün el kabir'i de fenerbahçe alsın onlar daha çok para verebilirler gibisinden devamlı kendi futbolcularını pazarlama peşindeler hatta gelmiş geçmiş eski gençlerbirlikli futbolcuları bile arada anarız. şimdi bu taraftarlar nasılsa bunların başkanları da aynı galiba devamlı futbolcularını satma hatta fayiş fiyattan satma pazarlama peşinde.
bu anadolu takımları sadece parayı nereden kazanırız peşindeler türk futbolunun en büyük problemi bunlar.. sonra da çıkıp biz anadolu takımıyız istanbul takımları ile karşılaşınca bikbikbik ediyorlar. büyük olmayı öğrenme peşinde değiller sadece ucuza alıyım pahalıya satıyım peşindeler.pislikler!

kartal sözlük 2015-2016 dönemi moderatör seçimleri

kesinlikle aday olmayacağım seçimlerdir. zaten ayda yılda bir girdiğimden ve uzun süredir yazmadığımdan dolayı değil arkadaş ben tembelim.. zaten türkçemde pek mükemmel değil.. küçükken bile kompozisyonlarımı yanımdaki arkadaşım yazardı. hatta bir çok uzun entryleri bile okumuyorum. sınavlarda paragraf sorularının yarısındayken başını unuturdum. bu işler bana göre değil.. hatta bütün de'leri ki'leri ayırasım geliyor benim..ve sanırım zaten kimse de gel de moderatör ol demedi zaten demez de potansiyelim yok benim bu iş için. hayırlısı artık..

şimdi oyumu satıyorum çünkü içim de pis benim..öyle makarnaymış bira ısmarlamakmış bunlara dönüp bakmam bile sen ne vaadediyorsun bana onunla gel sayın moderatörler? senin 1 adet oyuna ihtiyacım yok gerizekalı diyorsan elbette sen bilirsin canım hadi öptüm..

öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler

pollyanna

yanınızda bulunsaydı ağzını burnunu kıracak duruma getirecebileceğiniz, ben karıncayı bile incitmem diyen insanları bile zıvanadan çıkaracak güce sahip eşi benzeri bulunmayacak roman kahramanı.

kerami pestenkerani

ne yapıyorum ben burada

genelde sosyal medyada vakit öldürürken, sevmediğiniz bir işte çalışırken, istemediğiniz bir arkadaş ortamında bulunduğunuzda birdenbire aklınıza gelebilecek ve sizi oldukça derin bir anlamsızlığa sokacak soru.

sözlük yazarlarının alkolik olması

bas dost

hollandalı efsane golcülerin arasına girmeye and içmiş golcü.

14 mart 2015 kartal sözlük kararları

14 mart alınmış ama bir pazartesi günü yazılmış olmasını dikkat çekici bulduğum kararlardır. ay umarım biz kadınların pazartesi mübarek günümüzde başlayan diyetlerimize benzemez. haydi hayırlısı gençler..öptüm..

90 dakika boyunca oyundan çıkmaması gereken futbolcular

oyunda bulundukları süre boyunca kendilerinden çok şey beklenen, her an her şey yapabilecek kapasitedeki ve formundaki futbolculardır.

demba ba, fernandao, gekas, diego costa, sergio agüero, messi, ronaldo, bale, ibrahimovic, lewandowski, hulk, jackson martinez ve daha şu an aklıma gelmeyen diğerleri..

kürkçü dükkanı

çok ihtiyacını duyduğum dükkandır. keşke neresi olduğunu bilsem ya da biri söylese de dönsem, dolaşsam ve gitsem..

açılın ben biliyorum

konu hakkında ufak ya da büyük olsa da konuşma gereği duyan insanların insanlarımızın hayat felsefesi formundaki yaşam biçimidir.

bu aralar en meşhuru ''bilic iyi değil sergen yalçın gelsin'' 'cılar.. ulan kaç kere bir takımda teknik direktörlük yaptın? tamam hadi yapmadın.. sen söyledin diye bilic gidecek değil! hadi diyelim bilic kötü.. seni neden dinleyelim? hadi seni dinledik.. sergen yalçın dostum bu, hiçbir zaman ne yaptığından ya da ne yapabileceğinden elinden ne geldiğinden ne kadarını gerçekleştirdiğinden tam emin olamadık değil mi ama?

ama ben sözelciyim

nerden bilebilirim ... diye devam eden bahanedir.
eskiden lise1'e, artık adı 9.sınıf olan, matematik,fizik,kimya,biyoloji gibi sayısal dersleri ortak olarak okuduğumuz 9 yıllık öğretim hayatında hiç sayısal görmediğini düşünen kişinin kafayı çalıştırmadan söylediği cümledir.
''bugün bir öğretmene, ödev verdiğim yer olarak
dörtgenler dedim,
bu kadar az mı dedi,
ne azı tüm dörtgenler işte.
anlamadım hocam ben sözelciyim dedi,
sen şimdi hiç hayatın boyunca dört kenarı olan kareyi,dikdörtgeni,paralelkenarı,yamuğu,eşkenar dörtgeni duymadın mı yani?
hmmm onları diyorsun,
aynen!!!!''
babanın yaşı oğlunun yaşının 3 katı dediğimde babaya x, oğluna 3x yazan insanlar gördüm ama neden belli çünkü onlar sözelci!
sana kimse y=sinx fonksiyonu ile y=cosx eğrisinin (0,2pi) aralığındaki eğriler arasında kalan alan kaç birimkaredir diye sormadım ben sorsam yüzüme bak ama bu kadar değil ey gençler,büyükler!

ama ben sözelciyim demek, tembelliktir, hayattan kaçıştır.

sözlük yazarlarının küme düşmesini istediği takımlar

eski bir sevgilimin takımı. *
  • /
  • 183
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 3659

ofsaytı bilen kadın

çoğu erkeğe itici gelen kadındır. bir tek kendileri futbol yorumu yapacak,bir tek kendileri ofsayt bilecek,bir tek kendileri ofsayttan gol yiyince küfür edecek olmadı işte canlarım onu da öğrendik kusurumuza bakarsınız artık.
oysa ki biz seninle aynı maçta, aynı hakeme, aynı saniyede, beşiktaşıma ofsayt bayrağı kaldıran hakeme, aynı anda küfür edebilme ihtimalini seviyorduk..sen bilirsin..

kartal sözlük

23 nisan günü admin olmayı teklif ettiğim sözlük.
..evet başkanım sadece 1 gün söz lan valla kimseye bir şey yapmayacağım..

kartal sözlük

acaba gerçekten yazar alımlarımda belli bir yaş, ortalama bir zeka seviyesine sahip olup olmama durumuna bakılması gerek olup olunmadığını düşündüğüm, arada bir parlamama sebebiyet verdirip sonra onların da bir şekilde bir yerlerde sesini duyurması, insan içine karışması gerektiğini, küçükleri sevmeyi hatta saymayı bile öğrendiğimi düşünerek vazgeçtiğim sözlüktür.

..biz burada insanı sevmeyi öğreniyoruz.sevmeyene de öğreteceğiz..ve gerekirse kardeşçe yaşayıp sadece barış istediğimizi de öğreteceğiz..

sözlük yazarlarının itirafları

matematiği seviyorum.
türkiye'de yaşamaktan nefret ediyorum.
bir gün çocuğum olursa adını deniz koyacağım.
istanbul'dan nefret ettiğim kadar da seviyorum.
özlemenin yasaklanması gerektiğini düşünüyorum.
bok kafalıyım ve bok kafalı arkadaşlarımı seviyorum.
sırf totomu bir deniz canlısı ıssırır diye çıplak denize giremiyorum.
masallara inanıyorum.
heyecanlandığımda ishal oluyorum.
çoğu zaman bir erkek kadar odun olabiliyorum.
asla kusacak kadar alkol almadım.
ilk alkolümü aldığımda birini öpmüştüm.
sessizce ossurabiliyorum.hatta avucuma ossurup kokladığım bile olmuştur.
çoğu zaman korkak biriyim fakat bazen aklıma ilk geleni yapacak kadar cesaretle dolu olabiliyorum.
bir gün bir süper kahramanın sevgilisi olacağım.
şimdiye kadar sayamayacağım kadar yalan söyledim.
o kadar üşengecim ki çişim gelmesine rağmen wc'ye bile gitmiyorum.
bir kız arkadaşımın sevdiği adamla yattım.
bir çok kere hırsızlık yaptım.
öldüğümde topuklu ayakkabılarımla gömülmek istiyorum.
banyo yaparken birilerinin beni gözetlediğini düşünüyorum.
izlediğim filmlerin etkisi altında kalıyorum.
ömrüm boyunca asla ve asla mhp'ye oy vermedim vermeyeceğim de.
boyum kısa ama çok uzun taç atışlarım var ve bir çok bebeyi yüzmede geçebiliyorum.
hayatımda sadece 1 kere balık yedim ve bir daha asla yemedim.
banyo yapmaktan nefret ediyorum.
sigarayı ve alkolü bırakmayı hiç düşünmüyorum.
çok konuşan erkeklerden nefret ediyorum.
lisedeyken inektim ve hiç kopya çekmedim hatta bir arkadaşım kopya vermedim diye beni dövmüştü.
yüksekten korkuyorum hatta atakule'ye hiç çıkmadım.
asansörden de korkuyorum ama yine de..
hep bir kardeşim olsun istedim.
ilk aşkım ukraynalı taş gibi bir hatunla evlendi.
ağustosta bile boku donanlardanım.
uzun süre sağ aynayı hiç kullanmadım üstelik çok saçma buluyordum.
bazen çekip gidesim geliyor ama sonra annem, sonra babam, sonra x derken hep vazgeçiyorum.
çoğu zaman karamsarım.
kendi hayatımı tamamen mantıksız bir şekilde sürdürsem de çoğu arkadaşımın beni arayıp fikrimi alması üstelik mantıklı cevaplar vermem tuhafıma gidiyor.
bugüne kadar yaptığım sadece tek bir şeye pişmanım.
ve ayrıca gerçekten alışmak bence sevmekten daha zor.

entry giremiyorlarsa ukte girsinler

yazarların online olmalarına rağmen hiçbir şey yazmadıkları anda bari boş durmayın anlamına gelebilen içinden bir ihtilal çıkartabilecek cümledir. ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler diyen kahramanı olan marie antoinette'ten etkilenerek söylenmiş olabilir.

sözlük yazarlarının itirafları

(vurgula: basketboldan nefret ediyorum). neden mi? nedeni kartal sözlük ve yazarlarıdır.
ilgi alanları basketbol olan çok değerli yazar arkadaşlarım elbette özgür iradeleriyle ve gayet normal olacak bir şekilde basketbolcuları ve basketbol terimlerini,sonuçlarını yazmaktadırlar. fakat bi bok anlamayan ben uzun süre, ki eğer üstlerine tıklamazsam bu kişileri öldü sanmaktaydım arada gerçekten ölü insanlar olduysa da artık affetsin beni..özellikle ukte kısmına tıkladığınızda aklım başımdan gidiyor bir ton küfürü basıyorum. hatta bazen çıkış veriyorum. artık kusuruma bakın ve eksimi basın gitsin. çünkü cidden nefret ediyorum. öptüm hepinizi..sevgilerimle..

grup seks

kaza eseri ya da bilinçli olarak farketmez doğacak çocuğun, her türlü olağanüstü genlere sahip olacağı söylenen, hatta kehanetlerde belirtilen ileride dünyamızı tüm kötülüklerden kurtaracak ''o'' yani seçilmiş kişi olacak kişinin doğması için gerek ve yeter koşuldur.

bingöllü kenan

içinde biraz sedat peker, biraz polat alemdar, kadın* düşmanı, son zamanların en kalitesiz twitter fenomeni mafya babası görünümlü bir türk vatandaşı.
hesabın fake olduğu söyleniyor.

https://twitter.com/bingollukenan

fonksiyon

a* kümesinin her elemanını(boşta eleman kalmamak şartıyla) b* kümesinin yalnız bir elemanına eşleyen bağıntılara fonksiyon denir.

not:efendim kümeler büyük harfle gösterilir.oyüzden büyük a ve büyük b diye belirtilmiştir.

samet aybaba

devamlı bir şikayet, bir huzursuzluk, bir beğenmemezlik içinde olan ve umarım da gidecek olan teknik direktörümüz.
''para az,futbolcu sakat,elimizdekiler bunlar''...bikbikbikkk yeter artık ben bile şu kadın halimle bu kadar dırdır etmedim sana ne oluyor? soğuk soğuk espiri yapma çabaları çekik gözleriyle çok sevimliyim,komiğim havaları canım biz bunları yemedik yemiyoruz da!
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.