lemonyak

Durum: 105 - 0 - 0 - 0 - 23.10.2017 17:34

Puan: 1020 -

6 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 6

derbi

dünyada çok güzel tanımları var ama türkiye'de son 10 yılda önemini kaybeden bir müsabakadır.

mustafa kemal atatürk

atatürk'ü allah'a borçluyuz, geri kalan her şeyi de atatürk'e.

futbolu seven kadın

rüştü reçber'in eşi ışıl reçber'dir.

ersun yanal

ikinci fikstürde ntvspor ya da lig tvde yorumcu olarak göreceğimiz, kovulma rekoruna ulaşacak teknik adam.

elektronik sigara

çakmak ve kibrit satışlarını bitirmek için çıkan gavur icadı. teknolojiden uzak durun. çakmaklar, kibritler ölmemeli.

burak yılmaz

hani gençken yaptığın hataların olur ya. ulan bu kızla nasıl beraber oldum dersin ya. işte burak yılmaz da beşiktaş'ın...

mario gomez

hani yaz aşkın olur ya, gelir geçer. seneye görmeyi bırak telefonlarını bile açmaz. işte mario gomez'de beşiktaş'ın yaz aşkıydı.

ferhan şensoy

kazancı yokuşu'nu kitap halinde anlamlandıran kişi 1978.

fenerbahçe futbol takımı

fenerbahçe denince aklıma ne aziz yıldırım, ne ali şen, ne boğa heykeli, ne de alex. fenerbahçe denince aklıma sadece pendik semti geliyor. ilginç...

galatasaray futbol takımı

galatasaray denince aklıma ne üst üste şampiyonluğu, ne uefa kupası, ne ali sami yeni ne de metin oktayı... galatasaray denince aklıma sadece florya semti geliyor. büyükşehir belediye çalışıyor.

sigara

paketindeyken bitmesin istenen ama yaktıktan sonra dur hemen söndüreyim geliyorum diye ziyan zıkkım edilen dal.

alvaro negredo sanchez

bi pas verseler gomez'i, demba ba'yı hatta aboubakar'ı unutturacak adam aslında ama pas vermiyorlar.

23 ekim 2017 beşiktaş medipol başakşehir maçı

siyah sarı renkleriyle istanbulsporu hatırlıyorum gözlerim kapalı.

tolga zengin

cenk gönen' i bedavaya ezeli rakibine veren fikret orman (ikinci yıldırım demirören) alsın tolga' yı dokuz aylık oynasın. tolga iyi bir kaleci değildir sadece kalecidir.

ricardo quaresma

yine söylüyorum, istediği kadar gol atsın, trivelalarla şov yapsın, unutmam!.. bu adam bizi 300-500 bin için bırakıp gitti feda döneminde.

ismail köybaşı

bu oyunu sürdürebilirse milli takımdan hakan balta'yı keser.

gökhan töre

geleceği pek parlak olmayan, kişisel sorunları ve aşağılık kompleksi olan futbolcumuz. bir sakatlıktan sonra kendine köfteci açarak geçimini sağlayacak. bu kadar yetenekli olup kafasını yukarı kaldırmayan maalesef sahada kalamaz..

usain bolt

bu adamı ekarte etmek için ya skandala bulaştıracaklar ya da yemeğine zehir atacaklar..

ricardo quaresma

kendini p. nouma gibi efsane olmaya aday gösteren bu şahsiyet, bu kulübe yakışmadığını 2. maçında göstermiş oldu malesef..

slaven bilic

eğer giderse beşiktaş için büyük kayıp olacak teknik adamdır..
#379041
  • /
  • 6
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 105

kartal sözlük

bence en kısa zamanda android'lerde ve apple store'larda "kartal sözlük" diye uygulamamızın olması dileğiyle..

ofsaytı bilen kadın

rüştü reçber' in eşi ışıl reçber dir..

muhammed demirci

o kadar şanslı bir genç adamsın ki. senin yerinde anca bu hayatta bir kişi olabilir. beşiktaş' ta olduğun günden beri ne futbolcularla tanıştın genç adam. her birinden birer feyz alsan şimdiye olmuş olmalıydın. koş genç adam koş. güven kendine hemde sonuna kadar. oğlum koskoca beşiktaş arkanda taraftarıyla, yönetimiyle, futbolcularıyla.. senin yapman gereken sadece kendine inanmak. işte o zaman ismi lazım değil gheorghe hagi birini yetiştirmişti ama karekter ve dürüstüğü eksik bırakmıştı. sende o da var be genç adam.. unutulmaz beşiktaş' ın altyapısının gururu ol..

manuel fernandes

taktik bilgisi ve futbol oyunculuğu tartışılmaz kaliteli biri. beşiktaş taraftarının gönlüne yer etmiş, güzel maçlar çıkartmış ve kazandırmış. ama son zamanlarda antremanlarda gösterdiği performansı maçlarda ne yazık ki göremiyoruz. umuyorum bize şu senaryoyu göstermez. onun da arkadaşı ve hemşerisi olan ricardo quaresma gideceğine yakın zamanlarda aynı bu performansı gösteriyordu ve gidiş senaryosu çok komik. iki çocuğun 3 misket kavgası gibi. kulübü zor zamanında bırakıp gitmesi, bize gerçek yüzünü göstermiş oldu. umuyorum bu senaryo bir daha olmaz.

lemonyak

söz konusu beşiktaş' sa beşiktaş' lılıksa gerisi teferruattır bizim için. hoş buldum buraları, kaliteli düzeyli ve umuyorum hep böyle kalır. inşallah bizimde android lerde, apple store larda "kartal sözlük" diye uygulamamız olurda her an her yerde sözlükten kopmamış oluruz..
herkese saygılar..

ibrahim toraman

onun olduğu maçlarda asla korkmadan saldırın dediğim günleri bazen arıyorum. çünkü saldırın korkmayın toraman geri gelir o topu uzaklaştırır..

emniyet cemaate bağlandı

şimdi de dershanelerin tamamen cemaate bağlanmasıyla sürüdürülecek olan durumu ifade eden söz. tekel olarak oluşturulacak. belki adı dershane olarak kalmaz. derslik denir, son ders denir, etüt-hane denir. ama bir şey denecek ve tek merkez çok şube olarak hizmete geçecek. böylelikle mustafa kemal atatürk'ün gençliğini de değiştirmeye çalışacaklar. genç beyinlere nüfuz etmek daha kolay ya. askerlerimize ve polislerimize yaptıkları gibi..

bilal erdoğan

eğer babasının yaptığı oyunlar bozulmazsa ki umuyorum tersi olur. malesef geleceğin başbakanı gibi gözüküyor.

dijital imzalı beşiktaş forması

başarıya giden yolda herşey mübahtır. club brugge takımınıda elesin beşiktaş bakın görün daha nelerin üzerine imza attırıp satıyorlar. başarı her zaman yeni fikir getirir, yeni fikirde parayı..

yeni türkiye

affedersiniz eskisinin biraz içine ettik, yeni diye kakalamaya çalışıcaz. yersen..
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.