nemonyak

Durum: 10 - 0 - 0 - 0 - 14.04.2018 23:41

Puan: 40 -

1 yıl önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

10 nisan 2018 roma barcelona maçı

cengiz ünder'in 3. golün asistini yaptığı maçtır.

ricardo quaresma

ayağının dışı canımızın içidir. her kaptırdığı top sonrası geri dönüş deparında '' ne olur sarı görme '' dememe sebep olur. ailenin asi çocuğudur bazen kızsak da kazandırdıkları ortadadır.

ryan babel

cenk tosun sonrası performasında düşüklük yaşasa da açık ara son maçlarda takımımızı sırtlayan futbolcudur. kalitesi, özverisi takımı sahiplenişi tartışmaya açık olmamalıdır.

kartal sözlük

yıllardır aradığım bulunca bir heves yazar olmaya giriştiğim sözlüktür.

alvaro negredo sanchez

beyefendiliği, sahada duruşu, oyun-alan bilgisi, pozitif enerjisi, karizması gibi tonlarca methiyeler dizebileceğim bir futbolcudur fakat bir forvetten beklenen gol methiyesini bir türlü dizemiyorum. evet son akhisar maçında gol atmıştır fakat gol vuruşu yine ortadadır. olmasını çok istediğim fakat gözümde bir türlü olamayan forvetimizdir. gomez de çıkabilir almedia da bilemiyorum.

kepler laveran lima ferreira

olumsuz yorumları hayretle okuduğum güven abidesi stoperimizdir. francolar, miloseviçler gören biz taraftarın bulup bunamaması gerekir.

25 nisan 2018 galatasaray medipol başakşehir maçı

arda turan'ın türk telekom arena'da alacağı tepkiyi merakla beklediğim maçtır.

cyle larin

çalıştığı teknik adam sayesinde parlaması muhtemel futbolcudur. şenol güneş'in elinden geçen forvetlerin geldiği durum ortadadır. gözden düşen gomez, porto'nun geri çağırdığı aboubakar, oynamaz denen demba ba gibi nice örnekleri mevcuttur.

13 nisan 2018 akhisar belediyespor beşiktaş maçı

aksihar taraftarıyla beraber muhteşem deplasman tribünümüzün hep bir ağızdan izmir marşını söylediği o anlara tanıklık ettiğimiz muhteşem maçtır.

gökhan gönül

yüreğini ortaya koyan enerjisiyle sahaya artı katan her futbolcu gibi yaşının sıkıntısını çekmeye başlayan sağ bektir. seneye alternatifsiz, tek sağ bek olduğu bir kadro yapılanması bizi zora sokabilir.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 10

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.