sarpstacus

Durum: 588 - 0 - 0 - 0 - 20.02.2015 18:06

Puan: 3641 -

6 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 30

26 şubat 2015 beşiktaş liverpool maçı

3 bilet alarak batı tribününden yerimizi alacağımız maç

kadıköy panteri

yüzyüze tanımayanların hakkında ahkam kesmemesi gereken son derece klas kaliteli kişilik

108 milyon tl vergi cezası

glasgow rangers vergi borcundan küme düşmüştü. bizi kümeye davet eden amcıkların siktirmesi dileğiyle.

bazı öğrenciler kendini yere atıyor

şamil tayyar'ın 13 yaşındaki fenerbahçe taraftarına atarlanması

alıntı--

gaziantep ak parti milletvekili şamil tayyar protokol tribününde bulunan 13 yaşındaki fenerbahçe formalı bir çocuğun sevinci nedeniyle sinirlendi.

çocuğa "sevineceksen in aşağıda sevin" diyerek çıkışan ve görevlilerden çocuğun dışarı atılmasını isteyen tayyar’a fenerbahçeli yönetim kurulu üyeleri tepki gösterdi. fenerbahçeli yöneticiler çocuğun dışarı çıkartılmamasını istediler.

tayyar’ın üzerine yürüyen sarı lacivertli yöneticilere tayyar da aynı şekilde karşılık verdi. karşılıklı söz dalaşından sonra araya girenler durumu şakinleştirdiler. bu sırada basın tribünü'nde de birkaç kişi olay sonrası fenerbahçeli yöneticilere sözlü sataşmalarda bulundu.

protokol tribünü'nde sarı lacivertli yöneticiler ömer temelli, yalçın haker, turan şahin, metin doğan, selim sapan ve tolga deniz aytöre bulunuyordu.

öte yandan tayyar'ın, protokol tribünü'nde tepki gösterdiği çocuğun gaziantep vali yardımcısı mustafa canarslan'ın oğlu mehmet canarslan olduğu öğrenildi.

alıntı--

not: fenerbahçeli genç adamın resmini ekledim. aslında biraz maşallahı var dalsa alırmış tayyar ağa'yı.

edit: ekleyememişim fark etmedim. boyut yüzünden eklenmedi. ama internette bulunabilir. tabi istenirse

recep tayyip erdoğanın mısırı avrupa birliği üyesi sanması

izmir'i akdenizde sanmasına tamam dedik de bu üzdü:

erdoğan, mısır'da müslüman kardeşler üyelerine verilen idam kararlarına da şu sözlerle değindi: "tam 529 idam kararı. ey batı, neredesin sesin niye çıkmıyor hani avrupa birliğinde idam kalkmıştı, niye sesiniz çıkmıyor."

15 mart 2014 rte'nin fikret orman'ı tehdit ettiğine dair ses kaydı

beşiktaşa en ufak bir laf edildiğinde "başkan ya ses çıkar ya istifa et" diyen goygoycuların samimiyet sınavıdır. başkanımıza neler denilmiş! nelerle uğraşmış! artık bir seçim yap. ya akp ya bjk. ortası yok!!

recep tayyip erdoğan

adalet ve kalkınma partisi

bir gün içinde mevki sahibi olanların sonunun adnan menderesten daha kötü olacak olan parti.

türk polisi

olmasa ülkenin daha güvenli olacağı teşkilat.

beşiktaş jimnastik kulübü internet sitesi

diğer kulüplerden daha uzun ve daha içli bir başsağlığı yazısı yayınlamış olan sitedir.

twitter

an itibariyle girilemeyendir.

murat kosova

güreş müsabakası anlatsa dinleyeceğim hem sempatik hem nba kültürü geniş hem de bir zamanlar şampiyonlar ligi maçları izlerken emre tilev'den aldığım o gazı bana nba maçında bile verebilen yegane spiker.

ricardo quaresma

beşiktaşta göstermediği performansı portoda göstermektedir. adamı göklere çıkartırsanız böyle olur daha gelmeden.

86. oscar ödülleri

leonardo dicaprio bir kez daha kazanamamış ve akabinde bana "bu ödüllerin kime verileceğini hangi dalyarak belirliyor lan?" dedirtmiştir.

2 mart 2014 atletico madrid real madrid maçı

hafta arası maçında schalke'yi 6alatasarayla kardeş yapan real'in kazanacağı maç

bunlar solcu bunlar ateist bunlar terörist

şutmesafesişutpozisyonu

genellikle saçma bir başlık gördüğüm zaman kesin o* açmıştır dedirtendir.
  • /
  • 30
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 588

ramon motta

uzun zamandır özlenen "canı dişinde, dişi ağzında" diyebileceğimiz beşiktaşlı oyuncu. bonservisi alınacakmış

ateist

içinde kadını dövmeyi, köle almayı, adam kesmeyi, savaşmayı, diğer dinden olanları dışlamayı öğütleyen kitapların kutsal, ulu ve çok merhametli bir kimseden geldiğine inanmayan kimsedir. tarihte kimseyi müslüman, budist, hıristiyan diye öldürmemiş olan bu topluluk, kendini kafir diyerek aşağılayan cehennemde cayır cayır yanacaksın ben de seni izleyip çekirdek çitleyeceğim diyen kendini sürekli aşağılayan insanlar tarafından hep katledilmiştir.

sözlük renkliliği

alıntı--

herkesin aynı olduğu yerde kimse yok demektir.

alıntı--

sözlükten soğutan şeyler

slaven bilic

kendisini kötüleyen futbol cahili bir taraftara sahiptir. fifa'da bile hiç bilmediği bir takımı alınca ne yapacağını bilmeyip aval aval bakan jenerasyon bir şeyi anlamalı. yabancı bir hoca bir lige yeni geldiğinde kafadan en az bir buçuk iki yıl verilmeli. bakın bu ülkede son şampiyonlukları hep ligi bilen ülke futbolunu tanıyan hocalar aldı. ama siz laf anlamazsınız ki.

ateist

içinde kadını dövmeyi, köle almayı, adam kesmeyi, savaşmayı, diğer dinden olanları dışlamayı öğütleyen kitapların kutsal, ulu ve çok merhametli bir kimseden geldiğine inanmayan kimsedir. tarihte kimseyi müslüman, budist, hıristiyan diye öldürmemiş olan bu topluluk, kendini kafir diyerek aşağılayan cehennemde cayır cayır yanacaksın ben de seni izleyip çekirdek çitleyeceğim diyen kendini sürekli aşağılayan insanlar tarafından hep katledilmiştir.

dany nounkeu

beşiktaşlılık bağı bu kadar kolay bölünüyorsa oturup bunu düşünmemiz gerekir asıl dedirten beşiktaşa yararlı olacak transfer.

ramon motta

uzun zamandır özlenen "canı dişinde, dişi ağzında" diyebileceğimiz beşiktaşlı oyuncu. bonservisi alınacakmış

gökhan gönül'ün götü

30 kasım 2013 fenerbahçe beşiktaş maçı'nda ilk golümüzü atan (bkz: olcay şahan)'ın çalımı sayesinde gördüğümüz göttür kendileri.

olcay şahan

bir kaç hafta öncesine kadar "futbolu anlamayan beşiktaşlıların yorum yapma topluluğu"nda (bkz: haber1903) "hemen kovulmalı, def edilmeli, yerine overallı 80in üzerine adam alınmalı" * şeklinde yapılan yorumlara son bir kaç haftada kendini göstererek cevap vermiş adam. ulan takım ruhu diyorsunuz beşiktaşlılık diyorsunuz hepsi çocukta var. bunun yerine bir iki rabona bir de auta giden trivela yapıp 87 metreden şut çekmeye çalışan bir sirk topcusu olsaydı alkış tutardınız değil mi? olcayın 3,5 katı maaş alıp olcayın yarısını yapmayan adamı göklere çıkartırdınız değil mi? * olcay beşiktaşın en yürekli adamlarından birisidir.

diğer kartal yürekliler için: (bkz: tolga zengin) (bkz: veli kavlak)
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.