semizotu

Durum: 110 - 0 - 0 - 0 - 16.02.2013 19:30

Puan: 448 -

9 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

NULL
  • /
  • 6

16 şubat 2013 beşiktaş gaziantepspor maçı

an itibari ile tv yayınındaki taraftar coşkusunun benim gibi tv karşısındakileri fesatlıktan çatlattığı maç..tribünde olamadığım için tüh bana dedirten maç..helal olsun tribünlere..

samet aybaba

varlığından çok memnun olmadığım ama yokluğuna da kılıf uyduramadığım teknik adam..gerçi gönlüm isterdi ki adam olanların futbolla ilgilendiği bir memleket olaydık da dün geceki maçtan sonra penaltı sorulduğunda ''hakemlerin biraz daha dikkatli olmaları lazım'' diyerek anlatabileydi kendini..

psikolog

psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümlerini bitirenlerin yüksek lisans eğitimini psikoloji üzerine yapmadan kullanamayacakları ünvan..

fikret orman

eğer ilgili cümleyi * kurduysa gerçekten,buyursun gelsin benim şehrimde belediye başkanı olsun lütfen diyeceğim yürekli kişi..

göte girebilecek entry sorunsalı

orospu evladı değil de direk orospu desek? bu bi y şahsiyeti mesela, 3 kuruş para için orospuluk yapıyor, çünkü parayı futboluyla değil bedeniyle kazanıyor..sorunsala kısmi çözüm budur zannımca..

burak yılmaz

milli takıma çağırıldığında şaşırmayacağım topçu artist..ne de olsa emrelerin ariflerin izinden gidiyoruz biz futbolda..

26 ağustos 2012 beşiktaş galatasaray maçı

50tl verdim 6 gol gördüm hatta yan hakemin asistine orta hakemin penaltı verdiği bi gol düşünün keyfi(!)
90 değil de 390 dakika sürdü sanki maç..kartal ın korkusundan bakamadık da dakikalara..bakmayın gol olur,saymayın gol olur,3 demeyin gol olur..malesef kartal unuttuk ki biz ağzımızla kuş tutsak da o gol olacakmış zaten..
açık konuşmak lazımsa mağlubiyete hazır geldiğim staddan gururla çıktım..süperdi..iyiki geldim dediğim maç..
(maç öncesi için de her güzel insana teşekkür ederim..sizleri tanımak güzelmiş..)

beşiktaşlı olduğunuzun bilinmesi

otogara gittiğinizde,maça mı gidiyorsun diye imrenerek soran beşiktaşlı şoför ve muavınlerle karşılaşmaktır,onları hiç tanımıyorken..ya da peynir aldığınız dükkanda,buakşam ki maç ne olur diye soran kasiyer karşısında şok olmaktır..(ben sizi görüyorum hep formayla falan diye açıklanır sonra)
beşiktaşlı olduğumun bilinmesi güzel bişeydir,futboldan anladığımın işaretidir..

tekirdağ da yaşamak

trakya birleşse merkezi edirne olmalı diye düşündüren tümce..tekirdağ deniz opsiyonunu hiç değerlendiremeyen bir şehir bence..festival dediği meydan konseri,köfteci burda da var,balık denize nazır değil ama lezzetli..63bin nüfusla bu şehir bunları yapabiliyorsa sadece çorlu'suyla tekirdağ kendini göstermeli dedirten tümce..doğu nun parisi,kuzeyin bilmem nesi diye reklamını yapan şehirleri örnek alıp harekete geçmesi gereken şehirdir tekirdağ..sönmüş bi volkan olmaktan kurtulmalı bence..

25 ağustos 2012 fenerbahçe gaziantepspor maçı

kadınların maçlara alınması hakikaten hem kulübe hem izleyiciye çok büyük ceza..zavallı futbolcular dedirten maç..

25 ağustos 2012 fenerbahçe gaziantepspor maçı

dk42 de ben gibi birçok kişinin sosa yı andığı müsabaka

25 ağustos 2012 fenerbahçe gaziantepspor maçı

o ayak çok kalkmadı mı golde yaaa...
dk 37 itibari ile skor hala 1-0

25 ağustos 2012 sivasspor mersin idman yurdu maçı

ilk yarısı 3-2 bitti diye güvenip iddia oynadığım ve beni yatıran maç..(takımlar 2.yarı yedeklerle çıktı da benim mi haberim olmadı acaba)

metin kurt

kırklareli den kurt hüseyin'in oğlu , kardeşi fb de oynamış diye anons edilen merhum futbolcu..

26 ağustos 2012 beşiktaş galatasaray maçı

formamla gelmeye korktuğum maç..gece 4e kadar sokaklarda dolanmak mecburiyetinde olduğumdan mümkün olduğunca az dikkat çekmem gereken maç..yenilirsek ihalesi yine bana kalacak olan maççeğer buluşursak aç kalır mıyım diye korktuğum maç (3te mi buluşma..bir de çok ayıp biliyorum ama şairler parkı lunapark ın orası mı oluyor?..hala lunapark mı ondan da emin değilim gerçi..bi soru daha,o parkta buluşulursa maç saatine kadar orada mı oturulacak..acıkırım da ben,ona göre yanıma erzak alayım..)

26 ağustos 2012 beşiktaş galatasaray maçı

kapalı 200tl olduğu için insanların kapalı yerine örgütlenip gittikleri bi açık var mı?..varsa hangisi..küçücüğüm ben,aralarında kalırsam eskaza protestoda damacana niyetine sahaya atılabilirim..

karşı cinste ilk bakılan yer

gözlerine bakarım konuşurken kaçırıyo mu kaçırmıyo mu diye..güvenilirliğini tartarım..flört durumu varsa gülüşü önemli benim için..bi de poposuna bakıyorum yürürken,bu tamamen kontrolüm dışı oluyor,ama bakıyorum yani napayım..

22 mart 2012 boluspor beşiktaş maçı

bu yıl federasyon şikeyi eline yüzüne bulaştırdı..takımlar tarumar..taraftar kızgın..lig tv küskün..
''beşiktaşla trabzonu avrupaya yolladık yuppi..cimbom sen şampiyonsun sus..ee feneri çok ezdik uefa korkusuna..mecbur vericez kupayı 30 yıllık hasreti bitiricez..yoksa fener taraftarı bizi hayatta affetmez..'' diyen zihniyetin oyunun son perdelerinden biri daha..tebrikler beşiktaş..rolünü gayet güzel icra ettin..hepimiz kanser cimbom şampiyon fenere de kupa..

22 mart 2012 boluspor beşiktaş maçı

hangi kanal göstertecek bi fikri olan var mı?..yayıncı kuruluşu yazmadıkları tek maç buydu 4.turda

3. geleneksel kartal sözlük piknik organizasyonu

22sinde bi düğüne katılacağım..sonraki hafta rusyada olacağım büyük ihtimal..madem cumartesi 16sı olsun lütfen..
  • /
  • 6
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 110

dinsiz bir nesil yetiştirmek hedefimiz

dini siyasete alet edip torpil aracı olarak kullanınca,dindarlık oranına bakıp kişileri belli mevkilere getirince otomatik olarak yapılan iştir..din allahla kul arasında olmaktan çıkıp hedefe götüren çıkar amaçlı bir eyleme dönüşmektedir..bölece bu ortamda yetişen nesil dini benimseyemez ki..

sözlük formatı

teknoloji özürlü bir insan olarak ve de sözlük acemisi olarak(ilk deneyimim) sözlükte bilen birilerine özel mesaj gibi bir yöntemle soru sorulabiliyor mu çözemedim..smile lerin hayatımızın her yerine işlediği bir dönemde gayri ihtiyari yaptıklarım için azami gayret gösterdiğimden emin olabilirsiniz..yalnız..fark edileceği üzere hemen her cümlemden sonra .. (2nokta) koymak gibi bir özelliğim var..bu akademik değil düşünsel yazılar yazdığım yani tamamiyle subjektif davrandığım süreçlerde düşüncelerimi tamamen aktaramadığım, ifadelerimin aslında daha komplike olduğu ya da cümlelerin daha da açılabilir olduğu gibi bir anlatım yöntemi olduğu için .. yazılarımda vazgeçilmezimdir..dilbilgisi kurallarına dikkat edilecekse ben her yazıda format dışına kayacağım gibi gözükmekte..özgünlüğümü kaybedersem yazdıklarımın bir anlamı olmayacağını bildiğimden ve özel bir mesajla soramadığımdan burda soruyorum;
2 noktalı cümle geçişlerim sorunsa sözlükten çıkarılmalıyım sanırım?..

ali cansun begeçarslan

eyüpsporun çirkef topçusu..iyiki gitmiş beşiktaştan..fenerde oynuyo olsa emrenin halefi olurdu..
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.