şutmesafesişutpozisyonu

Durum: 7996 - 37 - 6 - 1 - 17.01.2018 17:20

Puan: 76301 -

8 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

NULL
  • /
  • 400

denys boyko

kiralama anlaşması suya düşmüştür. tam bir bela oldu bu adam

16 ocak 2018 beşiktaş sompo japan cez nymburk maçı

josh adams ve clark'ın bana göre çok etkili olduğu bir ilk yarı sonrası farkı iyyice açtık. tribünlerin böylesine önemli bir maçta dahi, bomboş olmasını anlayamıyorum.

dolores o'riordan

her daim kulaklarımızda kalacak , doksanlar efsanesi.

come come whoever you are

bana çok zorlama geldi. abi semt takımı beşiktaş, 100 milyon taraftar kampanyasını hem bağdaştıramıyorum, hem de gerçekçi bulmuyorum.

denys boyko

3.3 milyon euro kulübüne, 4.5 milyon bu adama garanti para verildi. toplam 8 milyon euro. 32.000.000 tl. bu adamı getirenlere sormak lazım. ancak her ara transfer dönemi aynı. sonrasında mitroviç'e* de bu paralar verildi. şimdi de sakızdan cyle larin çıktı. devre arasındaki transferler mide bulandırmaya başladı

zlatan ibrahimoviç

2015 'den beri ilgi devam ediyor ama sanırım bu sefer olacak gibi. sakatlık falan hikaye. 1.5 yıl ayağına top sürmemeiş adebayour'un yaptıkları da ortada.

ricardo quaresma

devre arasında hiç bir yere gidemez. töre dönemiyor. lens muamma. quaresma giderse tüm hedefler yok olur. hele ki bu paralara asla.

earl clark

saaktlık sonrası hiç verim veremedi. bir değişiklik olacak gibi.

emre mor

#438307 zamnında yazmıştım. beni haksız çıkarmasını umardım, halen de umarım. ama görünen köy kılavuz istemez. bir halt olmayacak topçu

cyle larin

bu adam gelmez merak etmeyin. ne şenol hoca bu adamı alır ,ne de fiko.

not: gelirse yıllık devre arası çöp transfer şenliklerinin 2018 onu konuğu olur
boyko-mitroviç- larin diye gider

cyle larin

izlediğim kadarıyla asla aranan kan değil. bana göre çöp bir oyuncu.

aydın boysan

gerçek anlamda aydın bir insandı. mimar, gezgin,hoca, mizah ustası bir insan. çok kıymetli dostu tarık minkari ve arkasından çok üzüldüğü kıymetli eşi ile buluştu buluşmasına da, rakı sofraları ve özellikle çiçek pasajının boynu bükük kaldı. allah rahmet eylesin. onun kitaplarını okumanızı tavsiye ederim, öğreneceğiniz çok şeyler olacaktır.

richmond boakye

boaçe diye okunan. bir dönem elce'de forma giymiş ama tutunamamış oyuncu.

münir özkul

hakkın rahmetine kavuşmuş, bir nevi artık esaretten kurtulmuştur. sahnede canlı olarak izleme şerefine erişmiştim kendisini. oyuncu, meddah, yönetmen. büyük bir sanatçıydı, adı her daim yaşayacaklardandır.

josh adams

beşiktaş ile adı anılmaya başlamış, ama aradığımız isim mi çok şüpheliyim

kartal sözlük

niye tekrar açıldığına anlam veremiyorum. eskiden bile daha çok entry girilirdi. 3-5 entry bile girilmiyor artık. bu işte bir yanlışlık var ama ben çözemedim.
kimsenin ilgi göstermediği sözlük.

vincent aboubakar

16 lig maçı 13 gol- 3 asist
5 şampiyonlar ligi maçı 5 gol - 2 asist
kupa 6 maç 6 gol 1 asist
27 maç 24 gol - 6 asist
cenk tosun 28 milyon euroya satılıyorsa, hiç düşünülmeden 15 falan verilip alınmalı.

wilfried zaha

cenk tosun sonrası, aranan kan. çok skorer değil ama, defansları alak bulak edecek cinsten bir oyuncu.gerçi piyasa değeri 25 milyon euro ama, kim bilir.

hikmet karaman

çakma terim. rize'yi düşürdükten sonra, gözüne alanyayı kestirmiş belli. çok konuşan ,ama icraatı sıfır olan bir adam.

juan palacios

takıma büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. her ne kadar power forward olsa bile, ufuk sarıca kendisinden 5 numara olarak da yararlanacaktır. semih'in geri dönüşü ile pota altı sorunsuz olacak.
  • /
  • 400
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 7996

vincent aboubakar

kendisi hakkında yazdığım, olumlu yazıların da ötesine geçmiş,şampiyonluğa büyük katkı sağlamış, maalesef sezon sonu elden kaçmıştır. ben başkan olsam talisca'yı falan geçer, bu adama 10 milyon euro'yu verirdim. kendisi gerçek anlamda çok özellikli bir oyuncu ve tahminimce en üst düzey takımlarda forma giyecektir.
bu adama geldiği zamanedilen lafları ve yorumları hatırladıkça üzülüyorum.maalesef aşırı sabırsız bir yapımız var.

caner erkin

#239591 kendisi hakkında yazdığım ilk entry bu. şimdi beşiktaş forması giymesi, onu değiştirimiyor. gençlerbirliği maçında , top toplayıcı çocuğa daha 35. dakikada bir ulanlı haykırışı vardı, ben utandım. karekter falan zaten hak getire de , ayrıca bu sene tüm oyun sisteminin içine eden, defansta sürekli zaaf veren bir oyuncu. keşke kırmızı görüp 5 maç falan olmasaydı, ama önümüzdeki maç olmaması da olumlu. bu takımın sol beki adriano, sağ beki gönüldür. caner beşiktaş oyun sistemine ve pas yapısına asla ve asla uyamıyor. formamızı giymesinde rahatsız olduğum topçu.

istikrar

3 yılın sonunda westham'ı düşme potasına sokmayı başarmış, çakma commandante biliç ile olmadığını bir kez daha gördük. başarılı hoca gelir şenol güneş gibi , takıma katkı sağlar. birde biliç gibi 2-3 yıl takımın başında kalıp, her gün kötüye gidenler vardır.
günümüz futbolunda başarılı ve başarısızlık vardır, başarısız olan gider.

babası fenerbahçeli olup kendi beşiktaşlı olan çocuk

çocuk değilim ama babam fenerbahçe kongre ve divan üyesi. o yüzden belki de en büyük heycanları ve rekabeti fenerbahçe derbilerinde yaşarım, ama yine de her şeye rağmen galatasaray kadar nefret etmem fenerbahçe'den. bugün geriye baktığımda beşiktaşlı olmamın tesadüf olmadığını, kişilik yapım ile diğer takımların uyuşmadığını daha açık görebiliyorum. bu hayatta belki en çok babamı seviyorum ama yine de bu akşam benfica'yı destekiyorum.

15 ağustos 2014 süleyman seba cenaze töreni

yazmak için üzerinden biraz zaman geçmesini bekledim, biraz hazmetmeye çalıştım bu ölümü. gözünü futbola açtığında, aile baskısı ile fenerbahçeli olması istenen bir çocuk görmüştü o pos bıyıklı beyaz saçlı amcayı henüz 5 yaşında siyah beyaz ekranda. sordu babasına kim bu diye '' seba dedi babası'' şaşırdı televizyon markası gibi diye düşündü. sonra beşiktaşlı oldu çocuk, olmaya karar vermedi öylece oluverdi tabiki seba sevgisi büyük pay sahibiydi.
çocukluğu hep güzel geçti, beşiktaş başarılı oldukça, mahallede arkadaşlarıyla hep dalga geçti, başarılar ile büyüdü o pos bıyıklı amca sayesinde. orta okul lise yılları derken, üniversite geldi çattı. beyaz saçlı , vakur başkan halen dimdik ayaktaydı. milenyuma giriyorduk üniversite sonlandı, artık her şey farklı olmalıydı. 1989 yılında inönü ile tanışan ufak çocuk, artık büyümüştü. 2000 yılında tribünlerden yapılan tezahüratlara karşı koydu hırpalandı zaten ondan sonra maçlara da sık gitmez oldu. hatta kombine hiç almadı. çünkü seba başkan gibi yapılanları hazmetmedi, edemedi.
başkanım, sana geldiğim gün yeni adı ile vodafone arena stadına girdiğim nokta, 1993 sonbaharında ilk kez yalnız gittiğim maç olan konyaspor maçına girdiğim yerdi (bilenler bilir numaralı ile eski açığın kesiştiği noktada merdivenler vardır ve bilet satılırdı o zamanlar her kapıda). hafızamda anılar tazelendi, içim buruldu, o stada girerken çıkış merdivenlerde duyduğum heyecanı düşünmeye çalıştım, artık hiç bir şey beni bu kadar heyecanlandıramıyor derken, senin naaş'ın geldi tam önümde durdu, işte o an yine o heyecanı ama acıyla beraber yaşadım....
sonrası mı ? sonrası yine aç gözlü taraftar bağırmaya başladı'' koysana koysana satdın adını seba koysana'' ne yeriydi ne zamanıydı, saygı duruşunda bile durmayı beceremedik. tribünler büyük başkan diye bağırdığında artık gözyaşlarıma hakim olamadım, sana yapılan haksızlıklar o günkü bağırışlar kulağımda yankılandı , renktaşlarımdan değil kendimden utandım, ilk kez keşke beşiktaşlı olmasaydım dedim ve senden hellalik diledim, çünkü biz de suçluyduk susturamadık bu çocukları.
sonra çok şanslıydım ki senin tabutuna omuz verdim,elimden geldiğinde duanı edip. 1.5 saat dolmabahçede cenaze namazını bekledim. halkın takımı beşiktaş'ın, halkçı başkanı vıp cenaze töreni ile uğurlanıyordu içim buna da sıkıldı, oysa ne demiştin vasiyetinde 4 inanan insan taşısın tabutumu, onu bile beceremedik. sonra etrafıma baktım futbolcular ile selfi çektirenler, şov amaçlı oraya gelenler, ama yok yok sen zaten tanıyorsun onları, ne demiştin veda konuşmanda insanlarla yaşadım nankörlüğü gördüm....
sonra ağaçlı yoldan yürüdüm, evinin önünden geçtim ve sessizce sana veda ettim, sırf sana değil çocukluğuma , saflığımıza , inanmışlığımızaydı bu veda. sen gittin biz öksüz kaldık buralarda, beşiktaş bile eski tadı vermez oldu... umarım şimdi huzurlu mutlusundur... bizim kuşak seni asla unutmayacak, her şey için teşekkürler yolun açık olsun.......

fikret orman başkanlığındaki beşiktaş yönetimi

her anlamda başarılıdır. öncelikle avrupaya katılma hakkını geri almışlar alnımıza sürülen kara lekeyi temizlemişlerdir, borcu yaklaşık 130 milyon tl azaltmışlar, yıllardır yılan hikayesine dönen stad proesini hayata geçirmişlerdir.bunların hepsin kaos ortamında ve sırtlarından bıçaklanmalarına rağmen yapmışlardır. basketbol takımı tarhinde ilk kez katıldığı euroleaguede ilk tur gruplarını geçmiş ik yılda 50 milyon euro harcayan fenerbahçenin üstünde grubu tamamlamıştır. futbol takımıda bütçeler ve takım kadroları kıyaslandığında maksimumunu vermiştir. ha ayrıca takım 10. da olsaydı fikret orman yönetimi başarılıydı çünkü saha sonuçları ile bir yönetimin heleki daha 1 senesini tamamlamaış bir yönetimin başarısı ölçülemez. geçen senelerdeki kartal yuvası satışları ile bu senekinin farkına bakın ne demek istediğimi anlarsınız.önemli olan atılan dev kurumsal adımlardır.

uyurken dışarıdan gelen seslere göre saat tahmini yapmak

çocukluk yıllarımdan beri saat takmayı çok sevmediğim ve sonrasında cep telefonun yattığım yerden uzak tuttuğum ve saat tıkırtısından nefret etmem dolayı ile zaman içersin de profesörü olduğum hadise.bunu yaparken dışarıya bakmama hiç lüzum yok, yani öyle hava aydınlanmış mı? yoksa karanlık mı gibi şeylerle uğraşmam, daha doğrusu bunun için özellikle kış aylarında yataktan kalkmaya üşenirim. ben bunun yerine sesleri dinlerim. öncelikle kuşlar, özellikle kargalar benim öncelikli kaynaklarımdır ve saatleri asla şaşmaz. ayrıca arabaların geçiş sıklığı da saat ile ilgili çok faydalı bilgiler sağlar ancak bunu yaparken hafta sonu ve okulların tatil olduğu dönemlere dikkat edilmeli ve hata yapılmamalıdır.ayrıca diğer bir önemli husus yaşadığın apartmana aşina olman, komşuların çıkış saatlerine göre kapı seslerini, asansör sesini takip etmendir. mesela karşı komşu 7.15'de çıkıyorsa onun kapı sesi sana saati söyler. ayrıca bakkallara malzeme getiren kamyon tarzı araçların seslerinin farkı, kedi miyavlamaları ve sokakta yaşanan hareketlilik saatin kaç olduğunu bana anlatır.

24 mayıs 2015 galatasaray beşiktaş maçı

bu maç her şeye gebe. hiç kimse galatasaray'ın kolay kazanacağını falan sanmasın. ayrıca evet hakem faciaları olabilirdi, ama şimdi durum farklı bizim galibiyetimizi bizden fazla bekleyen fenerbahçe var ortada ve işte bu nedenle hakemler de öyle kolay kıyım yapamazlar. hele ki ilk golü biz atarsak o zaman seyredin siz bakalım.

not: 1986- 1993-1996 yıllarında , sırası ile malataya giden şahinler, ankaragücü ve zalad ile tescillenen şikeler, fatih terim ve mehmet ağar işbirliği ile önümüzün kesilmesi vahap beyaz ahmet çakar ikilisi , hiç biri unutulmadı ve unutulmayacak. gün intikam günüdür, 50.000 seyircisi önünde galatasaray'ı göt etme günüdür. bu asla unutulmayacak bir fırsat ve umarım bunu başarıp bu adilerin şampiyon olmasını engelleyeceğiz. daha öncede defalarca kez yazdım her ne kadar aziz yıldırım dan nefret etsem bile, fenerbahçe benim gözümde galatasaydan çok daha onurlu bir kulüptür.

oğuzhan özyakup

bilmem kaç yaşında olmasına rağmen halen babasının gölgesinden çıkamadığı belli. samet hoca boşa eleştirmiyor, gün gibi açık olan hatarını söylüyor kıvırmadan.ama anlaşılan o da fernandes abisinin yolundan ilerliyor ve bu kafa ie giderse yeteneklerine rağmen kaybolup gitmesi çok sürmeyecek.

cenk gönen

sezonda bir 45 dakika oynayacak ondada sakatlanmayı başardı

zeki önder özen

beşiktaş'a teknik direktör seçerken fenerbahçe'li bir kongre üyesinin tavsiyesini alan, ve onun uyarması ve önerisi ile biliç ismi aklına gelen ve koca beşiktaş'a bu şekilde hoca seçmiş olan. rezil futbol yorumcusu. bir de bu adama toz kondurmayanlar vardı hay allahım.
yürüyorum yolda, elimde dondurmam yalıyorum, birden fenerli arkadaşım aradı , ulan sırası mı hilmi şimdi dedim açmayacaktım ama elim değdi ''biliç boşta koş yetiş al dedi'' bana , ben de dondurmayı fırlattım, koştum aldım. işte kriterler bunlar. halen uyanamayan arkadaşlar kendisini kendi ifşa ediyor beyimiz.

ha bir de baktım bir gün abdurrahim arıyor beni ,'' özen'im danny boşta, koş al çocuk uzaklara gitmesin'' dedi, vardım yetiştim aldım. ben böyle kriterler ile çalışırım, romantik, hak etmeyenlere değer veren, büyük !!! beşiktaş taraftarı bana tapar bu arada.

https://haber1903.com/n-8019-onder-ozenden-slaven-bilice-veda.html

slaven bilic

açık ve net samet aybaba'dan kötü teknik direktördür. takımı adam etmişmiş bak sen. yerin dibine sokup sokup çıkarılan zavallı samet hoca ne yapmış bakalım hırvat biliç ne yapmış.

sezon başında en önemli mevki olan kaleye bana göre türkiye'nin en iyi kalecisi* alınmış, sol bekte ramon motta alternatifi, göbekte atiba hutchinson gibi bir oyuncu kadroya girmiş. gökhan töre takıma katılmış, oğuzhan özyakup ve olcay şahan tecrübelenmiş, forvet alternatifleri artırılmıştır. kendi, menajeri ile beraber büyük transfer michael eneramo'yu takıma katmıştır. ama sonuç biliç efendinin elinde rezil olan bir kadro ve eriyip giden hayallerdir.

geçen sene* bu hafta sonu itibari ile beşiktaş liderin sadece 1 puan gerisindeyken şimdi 9 puan fark yemiş, kupada dandik bir takıma elenmiş, ilk yarılarını önde kapattığı iki derbide de puanlar vermiş, tüm maçların ikinci yarılarında oyundan düşmüştür. geçen sene yaşanan sakatlıklar ve oynayan oyuncular düşünüldüğünde - emre özkan, sinan kurumuş gibi- bu sene ne kadar büyük bir başarısızlık olduğu açıktır

geçen sene oynanan maçlardaki iştah arzu bu sene hiç bir maçta yoktur. hoca takım içinde dengeleri sağlayamamış hiç bir yedek oyuncu takıma katkı vermemiştir. dikkat edilirse yaptığı tüm değişikliklerden sonra takım daha kötüye gitmektedir. evinde kolay maçları kazanamayan, ikinci yarılarda sinen ne oynadığı belli olmayan bir takım yaratılmıştır.

kimse kusura bakmasın ama şifo mehmetler, ertuğrullar dururken böyle tecrübesiz ve yeteneksiz bir hocanın takımın başında olması benim içime sinmiyor ve umarım yol yakınken yollar ayrılır.

not: giderken o dandik tv yorumcusu kadro planlayıcısını da yanında götürsün. yaptığı transferler ve kadro planlaması ortada. dentinho, julien escude ve filip holosko halen bu takımda yabancı hakkını dolduruyorken bir de michael eneramo ve pedro franco gibi iki adamı takıma alan bir adam için yorum yapmaya değmez.

beşiktaş futbol takımı

acı ama gerçek , lucescu sonrası büyük takım olma özelliğini, büyük takım gibi oynama özelliğini kaybetmiştir. derbi maçlarda alınan yenilgiler çok normal olmaya başlamış, taraftarda iyi oynadık en azından diyerek kabullenilir hale gelmiştir. işte bizim için en büyük tehlike budur.
Henüz takip ettiği biri yok.