trajik vaka

Durum: 510 - 0 - 0 - 0 - 19.03.2018 14:44

Puan: 4952 -

6 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 26

anderson talisca

o frikik gollerinden, o eski performansından sonra bir anda yeteneğini kaybetmiş olamaz. tahminim burada kalmak istemediği için hafife aldığı ve süre doldurduğu yönünde.

tanım: bonservisinin alınmasını istemediğim futbolcu, o kadar parayı ancak gönülden beşiktaş'a bağlanacak bir futbolcuya ödeyebiliriz. aksi kerizlikten öte değil.

kartal sözlük

sakinliğinin; nüfusunun büyük çoğunluğu işinde gücünde, koşuşturan insanlardan oluşmasından kaynaklandığını düşündüğüm sözlük. bir gs sözlük kalabalığında olursa da kalitesi düşecek gibi hissediyorum hep.

18 mart 2018 medipol başakşehir beşiktaş maçı

başakşehir'in sonuna kadar hak ettiği bir galibiyeti aldığı maç.

rakibi aşırı hafife alışımızın cezasını ilk yarıda görmemize rağmen ikinci yarıda gerekeni yapamadık ve10 kişi kalmış bir başakşehir'e 1 gol dahi atamadık. maç sonundaki istatistiklere baktığımızda isabetli şut sayımız 2 ve başakşehir'in 2. yarıda kalemize neredeyse gelemediğini göz önünde bulundurduğumuzda rakibin ilk yarıdaki performansını maç boyunca gösterememişiz demektir. vah ki ne vah.

üst üste 2 şampiyonluk yeter 3.ye gerek yok diye düşünüyor olmalılar. sebebi her ne olursa olsun bu bitik oyunun başka açıklamasını bulamıyorum.

cenk tosun

dün tribünde değil de sahada olsaydı sonucun çok daha farklı olacağına inandığım futbolcu. geldiği yeri kesinlikle hak ediyor, yolu bahtı açık olsun gönüllerin tosun paşası.

beşiktaş futbol takımı

ayağına gelen tüm fırsatları tereddütsüz tepen takım, böyle böyle şampiyonluğu vereceğiz.
3 sene üst üste güzel olur oysa, umutlar tükeniyor...

fenerbahçe spor kulübü

başkanlarını sahalarda görmeyi özlediğimiz spor kulübü, sesi çıkmıyor duyamıyoruz sempatik konuşmalarını çok üzülüyorum. *

6 mart 2018 ricardo quaresma'nın 5 maç ceza alması

gözümüzle gördüğümüz onca çirkefliğe neredeyse kart bile verilmemiş olmasa zoruma gitmeyecek olan cezadır, quaresma'yı hepimiz biliyoruz ama bu kadar farklı cezalar hangi kafayla veriliyor şaşırıyorum. sonra da vay efendim türk futbolu.

aykut kocaman

beslenecek başarısı olmayınca taraftarının beşiktaş nefretinden beslenmeye çalışan teknik direktör, üç beş akıl yoksunu taraftarın çıkıp bu söylemlerine alkış tutacağını sanıyor olmalı. kendisi açısından baktığımda içler acısı bir durum.

galatasaray sözlük

sırf renklerinden dolayı bile ciddiye alamadığım sözlük, oku oku gül.

alvaro negredo sanchez

çatır çatır gol atmayabilir fakat oyuna etkisinin ve kalitesinin tartışmaya kapalı olduğunu düşündüğüm futbolcu, her zamanki gibi ilk zamanlarda gereksiz yere yerin dibine sokulurken formunu kazanınca el üstünde tutulmaya başlandı taraftarlar tarafından, üzücü.

sezon başında 35 gol hedefi konması saçmalığı var bir de, değinmek dahi istemediğim. tüm bunlara rağmen kendisini daha çok gösterir umarım.

5 mart 2018 trabzonspor beşiktaş maçı

seyir zevki sıfır olan maç, takımının maçı diye izlemesen dönüp yüzüne bakmazsın.
negredo bir cenk istikrarıyla yedek olmasını sorun etmeden üzerine katarak ilerliyor, bunu da bu maçta gösterdi.

kazanmamız hayli kritikti, çok şükür.

reza zarrab

davası devam etmekte olan kara para aklayıcısı. dava sonunda halkbank'a ne olacak merak konusu, devlet bankası olması sebebiyle ekonomiyi etkileyecek radikal kararlar alınmayacağına göre davanın süreci ve sonucu bile çirkinliklerle dolu olacak.

not: doların net 4 tl'yi görmesini sağlayan kişi.

biz emeğimizin zerresi dahi etmeyen maaşlarla ekonominin gidişatını sadece izleyen milyonlarca kişi iken adam tek başına kur belirliyor. vay anasını ya. aydınlanıyoruz, sürekli aydınlanıyoruz ve asla sonu gelmiyor, delireceğim.

galatasaray spor kulübü

şu sıra kendilerine tepkimin sadece " :)) " olduğu spor kulübü. taraftarını zaten zerre ciddiye almıyorduk, bir isimleri vardı onun da ardındaki destekler malum olunca * kulübün hali de farksız oldu.

3 aralık 2017 fenerbahçe kasımpaşa maçı

4-2 fenerbahçe üstünlüğü ile son bulmuştur, maçı izlememekle birlikte iyi oynadıkları söyleniyor.

3 aralık 2017 beşiktaş sompo japan anadolu efes maçı

az sayılı bir maç olarak 67-64 sonuçlanmıştır.

3 aralık 2017 medipol başakşehir osmanlıspor maçı

bitiş düdüğü itibariyle başakşehir'in lider olduğu maç. puan kaybetselerdi iyiydi fakat dert değil, aynı oyunumuzla devam ettiğimiz sürece koltuklarını rahatlıkla alabiliriz.

bitcoin

bir bankacı olarak, ciddi toplantılarımıza konu olan sanal para birimi. dijitalleşme ve teknoloji ile birlikte kaçınılmaz son dünya genelinde bu şekilde olacak, hep söylenen "zaman gelecek fiziki para kullanılmayacak" klişesi yavaş yavaş gerçek oluyor.

2 aralık 2017 beşiktaş galatasaray maçı

son 10 yılın 3 büyükler arasında oynanan en net, en tartışmaya kapalı maçı olabilir. en trol tipler bile galibiyetimize kılıf bulamıyor, sosyal medya aşırı keyifli dünden beri.

alvaro negredo sanchez

maçlarda oyuna sürekli son 5 dk girmesine rağmen ligde 2 golü bulunan futbolcu, daha çok şans bulmalı fakat cenk'i de bu oyunuyla kenara alamazsın. derdimizin güzelliğine bakar mısınız, çok keyif veriyor.

17 kasım 2017 beşiktaş aksihar belediyespor maçı

en az bir önceki maç kadar önemli olduğunu düşündüğüm maç, basıp geçmemiz ve peş peşe galibiyetler almaya devam etmemiz gerek. güveniyorum.
  • /
  • 26

#dönüyoruz

her şeyin farkındayız..!

renklilerin demek isterdik lakin, içimizde de hain çok, hepinizi biliyoruz..!
en ufak bir tökezlemede “bir çelme de ben atayım” diyecekleri..!
ellerini kavuşturup menfaat bekleyenleri, tek tek tanıyoruz..!
şerefiyle oynayıp, hakkıyla kazananların, bu ülkede nasıl cezalandırıldığının farkındayız..!

içimizdeki hainler…
satılık kalemşörler…
sahibinin sesi yanlı haber siteleri…
mesleğini üzerine giydiği forma ile icra eden gazeteciler...
koyun postu giymiş sırtlanlar…
ve şahsına münhasır çakallar, beşiktaş’ın etrafını sardığı için…

dönüyoruz..!

büyük vaatlerle değil…

evvelde olduğu gibi, bir arada kalıp, beşiktaşlı nesiller büyütmek için..!
atkımızı;
doğan bir bebeğe sarmak...
bir nikah masasına…
bir tabutun üstüne koymak için..!
beşiktaş’ın menfaati uğruna bir kelam edene, can feda demek için..!
geçmişi geçmişte bırakıp, herkesi beşiktaş şemsiyenin altında birleştimek için..!

ta ki bir gün tek satır yazamayacak duruma gelene kadar..!

kimsenin kalemi olmamak üzere;

“beşiktaş’ı üzmesinler” diye haykırarak…

dönüyoruz..!

Toplam entry sayısı: 510

sorunlu insan modeli

enteresan takıntıları olan insandır.
birazdan anlatacağım durumları aşamadığım sürece bu insanların 'sayılarla kafayı bozmuş' kategorisinde yer almakta olmaya devam edeceğim çünkü yollardaki çizgileri, lambaları, tabelaları, tabelaların kenarlarındaki çizgileri, bir apartmandaki pencereleri... aklınıza gelemeyecek her şeyi sayarım. bir plakadaki bütün sayıları toplarım. ve bu işlemler sonucunda bulduğum sayı tek sayıysa üzülürüm. çift sayıya tamamlamaya çalışırım. kuruyemiş yemek eziyettir, hep çift sayı olmak zorundadır yediğim kuruyemiş sayısı ki sağ taraftaki dişlerimle de sol taraftaki dişlerimle de eşit sayıda yemiş olabileyim. tüm bu tek sayı düşmanlığına rağmen en sevdiğim sayı tektir. insan neden bir sayıya karşı duygu besler o da ayrı soru benim için.

varsa böyle takıntılarınız anlatın da yalnız olmadığımı bileyim. *

kartal sözlük

güzel insan insan nüfusu aşırı yüksek olan sözlüğümüz, özlemişiz.

şehir dışında okumak

alışana kadar çok zordur. hele ki ilk zamanlar öksüz, yetim gibi hissettirir. yeni şehre alışmak bi yandan, aile ve arkadaşlardan uzak olmak bi yandan... geri dönesin, okulu bırakasın gelir. alıştıktan sonra da evine dönesin gelmez. kendi başına yaşamanın hazzı, zorluğunun yanında hiç gelir. hayatın bölünür iki şehirde de tam anlamıyla yaşıyorum diyemezsin, bi elinde valizin git gel yaparsın sürekli. otobüs firmaları hakkında tez yazabilecek konuma gelirsin.

psikolojik üstünlük

genellikle yarış halindeki iki taraftan birinin algı olarak daha önde olması durumudur. geçmiş zamanlardaki fiili üstünlükler veya sahip olunan imkanlar bu algıya sebep olabilir. maça 1-0 önde başlamak olarak da görülebilir.

ukde: champion

halk tv

her ne kadar direnişi destekleyip yayın yapsa da gezi parkı olaylarını çok güzel fırsata çevirdiğini düşündüğüm kanaldır. yine de helal olsun cesaretlerine.

halk tv

her ne kadar direnişi destekleyip yayın yapsa da gezi parkı olaylarını çok güzel fırsata çevirdiğini düşündüğüm kanaldır. yine de helal olsun cesaretlerine.

halk tv

fırsatçılık olarak nitelendirdiğim şey budur: http://www.youtube.com/watch?v=9sgwy7mby3q
ek olarak yayınlarda izlediğim kadarıyla sürekli chp milletvekilleri yorum yaptı, onlar konuştu. tarafsızlık her görüşe söz hakkı vermektir.

şahsi fikirlerim bunlar.

bir kız için söylenmiş en güzel şarkı sözleri

12 temmuz 2013 fc st. pauli beşiktaş maçı

http://www.macizletir.org/tag/fc-st-pauli-besiktas-izle/

galatasaray'ın hiç şike yapmaması

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.