vursagolvurduout

Durum: 15 - 0 - 0 - 0 - 22.06.2013 00:03

Puan: 70 -

7 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

beşiktaş'ın transfer politikası

500 bin'e oğuzhan,800 bin'e olcay politikası olursa ölene dek fedaya devam dediğim politikadır. ancak şu süreçte büyük yatırımları uefa'nın kararına göre planladıklarını düşünüyorum. uefa'dan ceza alırsak üzülerek söylüyorum ki escude'ler,dentinho'lar olmasa da benzer tipte hüsranlar yaşayacağımızı düşünüyorum.

roberto di matteo

haberi ertem şener verdiği için beşiktaş'a gelmesine imkan tanımadığım teknik direktördür. ha gelirse başarılı olma oranı çok yüksektir orası ayrı mevzu.

ömer şişmanoğlu

beşiktaş'ın aradığı sonradan girip etki edecek forvet profiline uygun futbolcudur.

şahsi fikrim almeida ve mustafa'nın arkasında olur ancak denemeye kesinlikle değer.

süleyman hurma

son günlerde prosinecki üzerinden beşiktaş'ı eleştiren şahıs.

ey süleyman hurma sorarım sana mehmet topuz'u 3-5 kuruş fazla kazanmak için anlaşmayı bozarken etik nedir bilmez miydin? işin içine çıkarın girmeyince mi etikten söz eder oldun.

beşiktaş türkiye'nin en büyük kulübüdür istediği teknik direktör ile görüşür bunun için de kimseden önceden izin almaz.

sinan bolat

haber1903'e göre yarın menajeri türkiye'ye gelip beşiktaş ile görüşecek olan kaleci. standard liege takımında bile son aylarda forma şansı bulamamış bir adamı 1.kaleci olarak getirmek ne kadar doğrudur bilinmez. ancak öngörülerime göre mcgregor'u bile bize aratacaktır.

serdal adalı

16 haziran'daki seçimden önce bulduğu sponsorları mevcut yönetimle paylaşacağını açıklayan eski beşiktaş başkan adayı. takipte olmakla birlikte temenni ediyorum ki desteğini yönetimden esirgemez.

yazarların şu an dinledikleri şarkılar

istanbul üniversitesi hukuk fakültesi

15-16 gün önce 1.senemi bitirdiğim,içinde beşiktaş'a dair hiçbir şey bulamadığım güzide fakültem.

beko basketbol ligi 2012 2013 sezonu

galatasaray medical park'ın şampiyon olduğu sezon. ayrıca bu sezon bize beko basketbol liginin iddia edildiği gibi elit bir lig olmadığını deyimi yerindeyse patates bir lig olduğunu göstermiştir.

beşiktaş erkek basketbol takımı

yiğiter uluğ'nun direktörlüğünde,erman kunter hocamızın koçluğunda 2013/2014 sezonunda bambaşka bir hal almasını beklediğim takımdır.

robert prosinecki

gün içerisinde adı ciddi ciddi beşiktaş'ımız ile anılan kayserispor teknik direktörü. hırslı tarzından ve önder özen ile uyumlu çalışacağını düşündüğümden dolayı bielsa'nın olmayacağını düşünürsek doğru tercih olabilir.

sezer öztürk

beşiktaş'ımıza transfer olma olasılığı iyiden iyiye kuvvetlenen fenerbahçeli futbolcu. sakatlık nedeniyle çoğu kez forma şansı bulamayan adamın beşiktaş'a gelmesi kanımca hiç doğru değildir. sezer öztürk'e bel bağlamak hele ki o bölgede oğuzhan gibi cevher varken saçmalıktan ibarettir.

zeki önder özen

uzun vadede beşiktaş'ımıza yarar sağlamasını umut ettiğim futbol genel direktörümüz. pedro franco,guilherme torres gibi futbolcuları takip ettiğini düşünürsek beşiktaş kendi yıldızlarını çıkaracaktır,sırf isim yaptı diye futbolcu almayacaktır.

marcelo bielsa

gün içerisinde santos ile anlaşamamasına rağmen beşiktaş'ımıza gelme durumu oldukça düşük olan teknik direktör. zira son çalıştırdığı takım olan atlethic bilbao'dan yılda beş milyon euro kazanıyordu.

samuel holmen

bonservisi elinde olduğu için maliyeti beşiktaş'ımıza uygun olan yeni fenerbahçeli futbolcu. fenerbahçe'ye belli oranda katkı sağlar ancak orta saha bolluğuna bakarsak forma bulma şansı çok düşük.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 15

ömer şişmanoğlu

beşiktaş'ın aradığı sonradan girip etki edecek forvet profiline uygun futbolcudur.

şahsi fikrim almeida ve mustafa'nın arkasında olur ancak denemeye kesinlikle değer.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.