vedat milor olmak

her yemeğin kıyısından köşesinden tadına bakıp ön dişlerinde ezerek mideye indirmektir sonra kalkıp bu şarap hafif olsa daha iyi olurdu,bunu kömür odunuyla yapmışsınız gibi yorumlara sahip olmaktır sanırım..
adamı izledikçe iştahımız kabardıkça kabarır..
eğer bu adamın yaptığı yemek yiyorsa,ben geviş getiriyorum be sözlük..adamın ağzında analiz labarotuarı var sanki..
ağzıyla kuş da tutsa asla bir mehmet yaşin olamayacak gurmemsi şahsiyet.bir kere özendirmiyor.sanırsın önüne keçi boku koymuşlar da diline değdirmeden ön dişleriyle kemiriyor herif.rezil olurum korkusuyla ağzını şapırdatmaktan kaçınan gurmeye gurme demem ben hacı.
sonra yorumları da iğrenç ve özenti.süleymaniye de kuru fasulye yiyor misal,kazeinsiz fasulye bir harika,ağzımda kekremsi bir tat bıraktı diyor.kazein ne kekrem ne lan.bildiğin fasulye işte.ye siktir git evine osur sabaha kadar.
katıldığı mevlütte tavuklu pilavın yanına kırmızı şarap isteyen kişi *
yerken kullandığı organının ağzı olduğuna dair şüphelerimin olduğu gurme.
gurmelik ve damak zevki konusunda gayet iyi olduğunu düşündüğüm ancak sofra adabı ve salyalarına sahip çıkma konusunda baya bir ders alması gereken insandır.
bu arada yediği balığın hangi denizin balığı olduğundan ve kuzunun neresine denk geldiğine kadar iyi bilmesi de takdire şayandır.
kırmızı eti çok pişirirseniz ve menüde şarap yoksa eksi almanız garantidir.
her yemeği didiklemek, bir yudum alıp bırakmaktır. kebabın yanında, tavuğun yanında kısaca her türlü gıda maddesinin yanında kırmızı şarap diye tutturmaktır. gerçekle alakası yoktur zannımca. o kadar kamerayla nereye gitsen sana öyle davranırlar efendi
o kadar tad ayıran bir ağıza sahip olup o kadar tükürerek konuşan ve döke saça yemek yiyen tek insan..ama bilader adamın ağzı gerçekten labaratuvar gibi herşeyi ayırıyor olmazki bence bu kadarı olmamalı..ayrıca kısaca yemek yemek şarap içmek ve gezmek = vedat milor olarak tanımalanbilir.
bir yandan ağız sulandırırken, aynı anda, şapırdattığı ağzıyla mide bulandırmayı başarabilmek, insanı karmaşık duygulara gark edebilmektir.
3 hafta sadece anne sütüyle beslenen oğlağın kesilip yemek yapılmış olmasını şahane bir sikimmiş gibi anlatan program