vincent aboubakar

  • /
  • 13
çektirdiği 3 lü sonrası "eleştirileceğimi biliyordum ama taraftarların sevgisine karşı kayıtsız kalamazdım. bir gün bu kulübe geri döneceğim" diyen futbolcu.
16 lig maçı 13 gol- 3 asist
5 şampiyonlar ligi maçı 5 gol - 2 asist
kupa 6 maç 6 gol 1 asist
27 maç 24 gol - 6 asist
cenk tosun 28 milyon euroya satılıyorsa, hiç düşünülmeden 15 falan verilip alınmalı.
16 mart 2017 beşiktaş olympiakos maçı'nda yaptığı gerizekalılık olmasa şu an uefa'da final görmenin haklı gururunu yaşıyorduk, burası kesin. entelektüelliğe meraklı, futbol oynamak dışında da meseleleri olan bir futbolcunun, trash talk'un sporun içinde olduğunun bilincinde olması gerekir diye düşünüyor, bu yüzden en iyi niyetle gerizekalılık diyorum yaptığına.

öte yandan bugün transfer ihtimali olsa? ah keşke, gerekirse cenk'in satışından gelecek tüm para yatırılsa sesimi çıkarmam. türkiye liglerine gelmiş tahmin edilebirliği en zor santraforlardan biri aboubakar. tabiri doğru mu kullanıyorum bilmiyorum ama adım mesafesine ihtiyaç duymadan bu denli sert şutlar çıkarabilen, hem geniş hem dar alan becerisi yüksek, sırtı dönük santrafor olmamasına rağmen defansı bu denli yıpratabilen, koşusu olan bir oyuncu epey kıymetli olduğunu ve o piyasasının da en iyi ihtmalle 20 milyonlarda gezeceğini düşünüyorum. keşke olsa, sıfır risk.
basında dolaşan haberlere göre kendisini kiralık olarak tekrar kadromuza katmak üzereymişiz. haberi okuduğumdan beri düşünüyorum düşünüyorum porto'nun bu adamı kiralaması için en ufak bir mantıklı sebep bulamıyorum. he keşke gelse tabi orası ayrı.
  • /
  • 13