vodafone park

  • /
  • 35
spor toto süper lig 2014-2015 sezonundan itibaren sıklıkla kullanacağımız; beşiktaş inönü stadyumu'nun yeni adı olması muhtemel isim.

(bkz: reserved)
kesinleşmiştir.

https://twitter.com/vodafonetr/status/369726897548058624
tam adının "inönü spor kompleksi vodafone arena" şeklinde olacağı açıklanan yeni stadımız.
fikret orman'ın dediği gibi inşaatı 1 senede bitmeyecek olan stadımız. inşaat sırasında betonları iyi sulasınlar sağlam olsun stat, çünkü açılışta orayı yıkacağız!


edit: stadın çatısını duvarlara bitiş yapmadılar. akustik yapı bozuldu, ses dağılacak sahaya gidene kadar.bu yeni stadyum beşiktaş'ın en etkin silahı olan taraftarı şarjorü boş on dörtlü gibi yapacaktır. artık eskisi gibi maç izleyemeyeceğiz. çok yanlış çok...
stadın adının sadece vodafone arena olmasını istemem ama inönü spor kompleksi vodafone arena'yı da istemiyorum. başkanın söz verdiği gibi içinde şeref bey geçen bir stadyum olsun, sonuna da sponsor adı eklensin işte.
isminin arkasında inönü olmaması gereken stad. şeref bey olabilir, karakartal olabilir, beşiktaş olabilir.
neremizi yırtarsak yırtalım, isminde şeref bey geçmeyecek ve "inönü" olarak anılmaya devam edecek olan stadımız. acı ama gerçek; bizzat fikret orman açıkladı. "ali sami yen spor kompleksi türk telekom arena" hesabı, bizimki de "inönü spor kompleksi" olacak.
galatasarayın stadından alıntı gibi olmuş en azından inönü şeref bey arena olması bence daha güzel.beşiktaş spor kompleksi inönü şeref bey arena bence kartalıma yakışır bir ad
sabırsızlıkla temel atma törenini beklediğim yeni mabedimiz.umarım en kısa sürede tekrar evimize döneriz.
ismi inonu seref bey arena olsun diye 145 milyon dolar vermiyor adamlar.

hem ronaldinho gelsin hem seref bey olsun, yok oyle sikis haci.
"şeref bey spor kompleksi vodafone park" bence çok daha güzel olur. "inönü yerine park yapılsın, çevreci çarşı'nın samimiyetini görelim" gibi aptalca yorumlar yapanlara da inceden dokundurmuş oluruz hem.
(bkz: çok iyi oldu çok da güzel oldu tağam mı)
isim elbetteki çok önemli ama yıkılan bir stat, para bekleyen bir basketbol, hentbol ve diğer şubeler, borçlar, vs. vs... biraz gerçekçi olmak lazım.
inönü de bizim için aslında şeref bey stadıydı, vodafone arena da öyle olacak.
http://www.haber1903.com/besiktas-15865-besiktasa_sok_talep.html
kale arkasının (çarşının yer alacağı bölüm) eğer tff izin verirse koltuksuz olacağı stadyum.
olabilecek en yüksek kapasitenin oluşturulduğu stad. stadyumun 4 tarafınında ana yollarla çevrili olması, stadın köşelerini belirliyor.
kurban bayramından sonra localarının satışa çıkarılması düşünülmektedir.
4.resimde yeralan başkanımızın odasındaki beyaz tahtada yazıldığı üzere loca satışlarından 25-30 mio usd gelir beklenen yeni stadımızın ismi.

https://www.bjk.com.tr/mediagallery/listmediabysetid?setid=1869&lang=tr
kartalbakisi.com'un haberine göre 2014-2015 sezonun 2. yarısında tamamlanması beklenen stadyum.
  • /
  • 35