volkan babacan

volkan demirel sonrası milli formayı en güzel sırtlayacak isim olan efsanevi kaleci. volkan babacan'ın ülke sınırlarındaki en iyi kaleci olduğunu idrak etmek için çok düşük bir futbol bilgisi kafidir.
totemspor'un haberine göre beşiktaş'ımızın yeni kalecisi.

*
"ya iyi hoş da yani şimdi..." tarzında bir kalecidir aslında. ne diyelim varsa hayırlısı olsun.
yalan habere konu olan cenk gönenden iyi kaleci
beşiktaş'a asla yakışmayacak çirkeflikte; oynadığı her takımın kabadayısı kaleci. volkan demirelin kötü bir kopyası
13 ekim 2014 letonya türkiye maçı nda ilk 11de sahaya çıktı. sanırım kendisinin ilk maçı oldu
28 mart 2015 hollanda türkiye maçında 60. dakikaya kadar gayet başarılı bir performans sergilemiştir.
kalesinde güven veren kaleci. ben beğendim.
28 mart 2015 hollanda türkiye maçında oldukça başarılı bir performans sergiledi. golde yapacağı hiç bir şey yoktu. sneijder çaprazdan yakaladımı affetmiyor. her ne kadar huntelaar'a çarpsa da...
spoiler--

muslera bir başka. her türk kaleci karakter ve performans açısından ondan bir şeyler öğrenebilir. bence türkiye’nin en iyisi

spoiler--

3 eylül 2015 türkiye letonya maçı nda kalede görev yapan, yeteekleri sınırlı kaleci. en büyük başarısı fenerbahçe'de yedek kaleci olmak
onun milli takım kalesini koruması tamamen adından dolayı. demirel gelmiyor babacan'ı oynatalım mantığı, başka türlü bir açıklama bulamıyorum.
türk milli takımının kalecisine bak arkadaş volkan babacan,ya bu kadar adamcılık yapılmaz,işte bizim ülke ondan gelişmiyor,habire torpil,habire adamcılık sonuç ortada işte.kimse ne derse desin benim gözümde türkiyenin en iyi yerli kalecisi volkan demireldir.hatta yerli yabancı türkiyenin en iyi kalecisidir.muslera,onur falan hikaye.
spoiler--

bir gün müdür yardımcısı beni yanına çağırdı, 'yarın antrenmanımız var. sen de geliyorsun' dedi. şaşırdım, 'ne antrenmanı?' diye sordum. 'futbol antrenmanı. kaleci olacaksın' cevabını verdi. 'ben kalecilik yapamam' dedim. 'okulda en uzun boylu sensin. mecbur kaleye sen geçeceksin' dedi. ben de ertesi gün okula gitmedim, beni kaleci yapacaklar diye okula gitmedim.

spoiler--

24 mart 2016 türkiye isveç maçında kalede güven veren eldiven. sanırım euro 2016 da da kalede o olacak
9 mayıs 2016 medipol başakşehir fenerbahçe maçında kritik kurtarışlar yapmıştır. galibiyette payı büyük. bir de penaltı çıkardı.
euro 2016'da mücadele verecek milli takımın kalesini korumayı ne kadar hak ettiğini 9 mayıs 2016 medipol başakşehir fenerbahçe maçında sonuna kadar gösteren kaleci.
ben ne kadar ihtimal dahi vermesem de kendisine resmi teklifin iletildiği haberleri gelmekte. gereksiz bir transfer hamlesi olur.
12 haziran 2016 türkiye hırvatistan maçında kalede güvensiz başlayan ve yediği golde de hatası olan kaleci.
  • /
  • 2