yemek yapan erkekler

miligramlık hesaplara gerek kalmadan kıvamı tutturmayı başarabilme sanatını icra ederler...
ellerinden her iş gelir, en kral pilavı bile yaparlar...
ama yine de ilk aşkları menemenden asla vazgeçmezler...
sadıktırlar sevdiklerine...
kadınlar tarafından nedense gerekli takdiri görmeyenlerdir.
her kadının hayalinde yatan, ev işlerine azcıkda olsa katkıda bulunun genellikle çok nadir bulunan bulunduğunda kesinlikle kaçırılmaması gereken kişilerdir
yaptıkları yemek karşılığında bir istekleri olmadığında kadınlarına yemek yapmayan erkeklerdir. *
eğer ki bayan anlamıyorsa yemek yapmaktan olabilitesi yüksek olan bir olaydır.
nadir yetiştiğine inandığım takdir ettiğim erkek tipidir. * *
bildiğin erkek. çok abartıp şımartılmaması gereken bünyeler özellikle. *
ıssız adamın pipisini yesinlerdir.
ee nede olsa en kral aşçılar erkeklerden çıkar
iyi ev arkadışı olur bunlardan
yemek güzelse aşık olmam muhtemel.
yemek yapmayı da hakkını vererek yemeyi de bilen her türlü insanla hayat daha bi güzeldir..erkeği hatunu olmaz bu işin ama yemek yapmayı bilen adam daha bi fonksiyoneldir tabi..
mecbur kaldıklarında harikalar yaratabilen erkeklerdir. özellikle bütün bir evin işlerinden tek başlarına sorumlu olduklarında harikalar yaratabilirler.

(bkz: siyahbeyazbiradam)
(bkz: bulunmaz hint kumaşı)

aslında fena da sayılmaz hani. beşiktaşımın maçı olduğu zamanlarda girsin yemek yapsın bende rahat rahat keyfime bakayım.*şimdi sorarım sözlük beşiktaşlı olmayanla bizim işimiz ne?! bas tekmeyi lan.en iyisi,doğrusu,hakikati beşiktaşlı olsun bizim olsun. maçımıza gidip, çıkışta dürümcüye gideriz yine de mutlu oluruz.bi de yenmişsek değmeyin keyfe.
üniversitede kendine ev arkadaşı seçerken gözönünde bulundurulması geren ilk şey.
öyle abudik gubudik yumurtalı şeylere,makarnaya,patates kızartmasına yemek yaptım diyorsa hiç yapmasın dediğim erkektir.
portakallı ördek, çin usulü ballı tavuk falan beklenmemesi gereken erkek tipidir. yemek yapmak içlerinden gelen bir yetenektir. ne kursa giderler ne de annelerinden öğrenirler sadece küçükken yeteri kadar gözlem yapmışlardır ve çıkması gereken yerde bu yetenekleri dışarı çıkar.
her türlüsü makbul olan erkektir. yumurta bile kırıp karnını doyurabilme yetisine sahip olanı bile. zira mühim olan ne yaptığı değil, kendi başına doyma yetisine sahip olmasıdır. sonuçta hiçbir bayan* bir oktay usta hayal etmiyor.*
  • /
  • 2