yiğit bulut

akp yi eleştirmeyi marifet saymak hastalığından kurtulduğundan beri tarafsız ve objektif gazetecilik anlayışıyla büyük beğeni toplayan ve mecliste yer almayı fazlasıyla hak eden yazar.
mevcut görevinden el çektirilen, devrin adamı
habertürk tarafından işine son verilen yandaş ve yalaka gazeteci. ekonominin ne halde olduğunu işsiz kalınca daha iyi anlar diye umuyorum.
işine son verilişini protesto etmek isteyenlerin, habertürk binası önüne bir kutu jöle bırakacaklarını tahmin ettiğim sexy jojuq.
kendisinin kovulmasına üzülen tek kişi nihat doğan. bu bile içerisinde olduğu acıklığı durumu açıklamaya yeterli sanırım. yazık la.
mehmet ali birand'ın kendisi için twitter da vah..! vah..! vah..! ne üzüldüm, ne üzüldüm! yorumunda bulunduğu haberci.
habertürk tv eski genel yayın yönetmeni. başbakanlık başdanışmanlığı görevine getirildi.ekonomi ve özelleştirme konularından sorumlu olarak görev yapacak.
şaşırdık mı? hiç sanmıyorum.
çok değil bundan beş sene önce insanları ülkenin geleceği konusunda dikkatli olmaya çağıran ve seçimde dikkatli olmasını isteyen ancak daha sonra yeryüzünden nadir görülecek hızda “dönme” eyleminden sonra sıkı bir liboş olan ve şimdilerde başbakana danışman olabilecek ışığın görüldüğü insanımsıdır.
danışmanlık yapacağı konular olan ekonomi ve özelleştirmede nasıl bir ihtisasının olduğu da merak konusudur..şimdiye değin nasıl bir alamet-i tefrikası bulunmuştur da bu alanlarda danışman olmuştur?
halihazırda başbakan, bu ülkenin pazarlamacısı komisyoncusu olduğunu ibraz etmişken, kendisi de çantacı, ayak işlerinden sorumlu kişisi midir?
geçen seneye kadar başbakanı eleştirirken kısa sürede başbakan danışmanı olmuş bir bokluk var ya bu işte.
kariyer planlaması nı harika yapmış olduğu şu günlerde belli olan devrin adamı. çizdiği yol ile başta muhalif tavrını pompalamış ve mevcut iktidar için teglike olabileceğini göstermiştir. daha sonra bu tehlikeyi kendi yanına çekerek beladan kurtulmak isteyen cepheye yavaş yavaş yaklaşarak, nihai amacına ulaşmıştır.
namık kemal zeybek'in damadı olduğu dönemlerde ulusalcı/milliyetçi cenahın keskin kalemşörlerinden iken, habertürk serüvenine başladıktan ve şule zeybek'ten ayrıldıktan sonra politik iktidarın yörüngesinde bir tavır sergileyen; fatih altaylı ile ters düştükleri için ciner grubundan ayrıldığını tahmin ettiğim kişi.
kanal 24'ün genel yayın yönetmenliğine getirilmiş güzeller güzeli.
göt yalayarak tırmandığı merdivenler başını döndürmüş olacak ki "oraya geliyorum sizinle konuşacağım"* tarzı bir tweet atmıştır.gelen cevap: sen gelme ulan ayı!*
kasabin onunde kemik bekleyen kopeklerin bir davranisi vardir ya hatirladiniz mi?
taksim gezi parkı direnişi için şahane bir yorumda bulunan uzman piyasa analisti.


-- spoiler--

mutlu musunuz, 1 milyar dolar kaybettik

-- spoiler--

keşke daha önce buradayız deseydik te; peşkeş çektiğiniz 10 milyar doları cebimizde tutsaydık
doğru ve yerinde yorum yapan gazeteci.
sözlüğümüzde kendisinin hayranı olan en az bir kişi olduğunu düşündüğüm şey.
http://haber.stargazete.com/yazar/turk-subayina-acik-mektup/yazi-760472?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
bildiğim, bilmediğim tüm dillerde ki küfürleri kendisine saydığım, tüm bedduları kendisine gönderdiğim jöle kafa
  • /
  • 3