yıldırım demirören

  • /
  • 21
belki aşkından belki de tüp kafasından, çok sevdiği beşiktaş'ı, aldığı yanlış kararlarla yerle bir eden, yeryüzündeki bütün beşiktaşlılar'ın "yeteeeeeerrr" diye seslendiği ve bunu bildiği halde hala aday olma cesaretini gösterebilen yüzsüz ve iyi bir beşiktaşlı, fakat asla iyi bir başkan olamayacak olan biri.
doğarken kafasının 'oradan' nasıl geçtiği anlaşılamayan kişi. ha tabi bir de temizliği çok seviyormuş.
beşiktaş'ın başkanından başka her şeye benzeyen, küfürle gelen ama bırakın küfürü yumurta ile bile gitmeyen, senetle, sepetle, koltukta kalmaya çalışan, temizlik düşkünü. ayşe teyze'nin kulüp başkanı versiyonu.
kısa ve öz; tüpçü.
rivayetlere göre kocaman bir kafası olduğu söyleniyor.
kendisine en güzel cevabı taraftarımız vermiştir: "temizlik bize sökmez ulan, dönmeyiz bu aşktan, gidecek bu başkan."
5 senede 11 kupa alarak tarihe geçen * nı deplasman tribününde maç seyretmeye davet ederek bana şerefsizliği öğreten ve beşktaşın adına yakışmayan tavırlarla hala görevine devam eden başkan.
beşiktaşın değerlerini yerle bir eden, 'beşiktaşlı duruşu' sözünü ağzına sakız eden ve oturduğu koltuğa yakışmayan, o koltuğu kaldıramayan çapsız insan. şahsen bir beşiktaşlı olarak başkanımın bırakın üniversiteyi; babasının yaptırdığı liseyi zor bitiren biri olması vizyon eksikliğinin, takımın yanlış yönetiminin sebebidir diye düşünüyorum. son kongrede gördük ki herkesin oyunu satın alan çapsız, riyakar ve güzel beşiktaşımız'ın başına yakışmayan, değil bir spor klübünü, bir aileyi bile zor yönetecek şahsiyet.

son kongrede geçen diyaloglar(kulaklarımla duyduklarım-ankara seçmenleri):
*abi nerede kaldınız dün gece
-mövenpick'te kaldım ben. sen nerede kaldın?
*biz de akgün'de kaldık. sizinki yine daha iyiymiş.
-tamer abi çırağan'da kalmış.
*eee tabi kalacak adamın 8 tane oyu var.
babasının "sen bi boktan anlamıyorsun bari al bu kulüple uğraş" dediği, babasının bile güvenmediği ve kimseye hayrı olmayan mahlukat.

profil için (bkz: ayı)
tek atımlık kurşunlarını sağlam kullanıyor, ön ayak olduğu destek çıktığı tranferlerden sonuç alamazsa ben yaptım yapacağımı daha ne katayım beşiktaş'a deyip koskoca beşiktaş jk. nün ona olan borcunun iki katını alarak akatları terk edecek başkan.
yeter'in şeklini değiştiren başkandır...
hala sevmediğimdir...
bende " ulan iki ay daha geç doğsa sırf kafa olarak dünyaya gelecekmiş" hissi uyandıran yöneticilik yeteneğini yetersiz bulduğum ama şu sıralar pragmatist bir biçimde sevdiğim bir insandır kendileri..
beşiktaş için gecesini gündüzüne katan, her şeyini veren fedakar, efsane başkandır.
aurelio gibi bir yüz karası transferi gerçekleştirerek aklımı başımdan alan başkan. zira benim başkanım değildir, kendisiniden nefret etmekteyim şuan
gaziantepe başkan olması talep edilen, beşiktaştaki basiretsiz duruşu yeter'li olan lakin q7 ve guti tranferleri sonrası tanımlayamadığım cisimlerce yetmez tepkisi verilen sebanın ahı olduğuna kanaat getirdiğim, beşiktaşımın 40. * başkanı.
(bkz: yeter yıldırım demirören)
*(bkz: yetmez yıldırım demirören)
yeeeetmezzz yıldırım demirören yetmeeeeez dedirtendir...
kendisine sempati duyanlara hayretle baktığım başkan. *
  • /
  • 21