yıldırım demirören

  • /
  • 21
beşiktaş taraftarının, kıymetini bir türlü anlayamadığı göbekli herif.
guti, quaresma, deron williams, arroyo gibi dünya yıldızlarını takıma kazandırmıştı. robinho ve ronaldinho'yu takıma getirmek için çok emek vermişti. taraftar ne dediyse yapmıştı. tam bir halk adamıydı, içimizden biriydi. özletti kendini. (bkz: çıldırt bizi sik bizi başkan)
milli takıma ödenecek primler hususunda ince hesaplar içinde olan başkan. daha yetmez başkanım, elendik diye de prim ver.
başına geçtiği türkiye futbol federasyonunu da boş bir kuruma çeviren, hiçbir sorunu çözemeyen başkan.
türkiye futbolunun başına gelen en kötü ikinci şey. birincisi için (bkz: fatih terim).
tff olarak dolar bozma işlemini 10 gün önce yaptıklarını söylemiş. (#452112)
yani doları 3.50 iken satmışlar. eğer yakın bir zamanda hazır düşmüşken tekrar dolar yapmazlarsa ben de hiçbir şey bilmiyorum. danışıklı dövüş.
beşiktaş'ın kendisine olan borcu ile alakalı olarak zamanında ''hibe ediyorum, helal olsun.'' demişti. şimdi de nasıl alırım diye yol gözlüyor. adamın tüpü var, akaryakıt istasyonu var, gazetesi var. var oğlu var yani. diyeceksin ''hibe ettim dedin, şimdi istiyorsun. para mara yok. bize mi sordunuz oyunculara para saçarken? buyurun icracılarınızı avukatlarınızı alın haczedin kulübü. beşiktaşlı senin ürünlerine boykot yapınca görürsün olanları.'' 100 milyon alacağın 200 milyon kar kaybı olarak döner en kötü. böyle bir durumda yapabileceği bir şey yok.
hakkında #sırasendedemirören hashtagiyle, ali koç örnek gösterilerek önceleri hibe ettiğini iddia ettiği sonra ise borç verdim dediği miktarı sözlü ve yazılı biçimde kulübe hibe etmesi sağlanması gereken yönetici vasfı olmayan kişi.
  • /
  • 21