youtube

video paylaşım sitesi.her türlü videoyu bulabilirsiniz sevgili bizi izleyenler.
aha işte buradan giriliyo
(http://www.youtube.com)
an itibariyle yasağının kalkmış olduğunu farkettiğim site. giremeyen var mıydı orası ayrı konu ama...
vidyo paylasmak icin bir ve seyretmek icin bir web sayfasi. unlu gruplarin kliplerinden, komsunuzun dort yasindaki kizinin kopekle oynamasina, iki cinli arkadasin web cam onunde cestili boy band sarkilarina eslik etmesine kadar her turlu sey var.
(bkz: www.youtube.com)
blackberry'lerde şu sıralar kullanılamayan application.
2012 yılında patlayan youtube ünlülerini bir araya getirip gangnam style ve call me maybe ağırlıklı bir 2012 rewind çalışması yapmışlar.

http://www.youtube.com/watch?v=mliatop4yvc
beşiktaş bestesi dinleyelim diye açıp, saatlerce o videodan o videoya atlayıp zamanın nası geçtiğini anlamadan komik videolara geldiğimiz, bir dönem ülkemizde kapatılıp sonra tekrardan açılmış video paylaşım sitesidir.
video paylaşım sitesi.

buradan video indirmenin bir yolu vardı da unuttum bilen varsa yardımcı olursa sanırım. *
500 internal server error hatası veren site.
spoiler--

dünyanın en fazla tıklanan video sitesi youtube'a uydunet ve kablonet servislerinden bağlanan kullanıcılar şok oldu. kullanıcılar, "bu siteye erişim mahkeme kararı ile engellenmiştir" yazısıyla karşılaştı.

spoiler--

erişime açılmış olan canım video sitesi.
reklam olayını abartmış olan site.
her videoya reklam koyan site.
android güncellemesi ile artık videoların bant genişliği ses formatı gibi birçok özelliğini gösteriyor ayrıca bildirimleri bize titreşim olarak iletebiliyor.
artık herkese "merhaba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz" cümlesini ezberleten garip platformdur. insanların kendi medyasını oluşturması, bilgiyi daha verimli bir şekilde dünya ile buluşturması beklenirken durumu iyi ve arkadaş çevresi olan insanların hayatları ile dolmuş, insanların kendi *bbg'si kendi *1984'ü olmuştur.

ufku iki katına çıkaracak kanallar da var tabi. ha bu arada video hoşunuza gidiyorsa abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın....
günümün en az 10 saatini alan video sitesi.