yusuf erdoğan

1461 trabzon'un, 20 yaşındaki defansif ortasaha oyuncusu. 11 aralık 2012 galatasaray 1461 trabzon maçı'nda çılgın atan genç yetenek.

(g: twitter=twitter.com/ysf032)
https://twitter.com/ysf032/status/278580413201518593
tolunay kafkas'ın önümüzdeki sezon* trabzonspor kadrosu içinde yer alacağını açıkladığı yeni nesil abdullah ercan.
tanju çolak : " bu 1461'deki yusuf'u neden trabzonspor'a almıyorlar? "
hami mandıralı : " janko ve henrique gibi kaliteli oyuncuların yanında oynayamaz diye. " *) )

bütün umudunu olcan'a bağlamış bir takımda 18 de bari bulunması gereken bir yetenek gerçekten de.
3 ekim 2013 trabzonspor ss lazio maçı nda da çok beğendiğim kanat oyuncusu. hızı kusursuz; driblingleri öldürücü. oyun bilgisinin eksik olması ve ve sadece toplu oyunda yer alması ise eksikleri.
(bkz: iş yapar)
spoiler--

burası trabzonspor, buraya insanlar kendilerini kanıtlayıp geliyorlar. evet, eleştiri olabilir tabi ama bir yere kadar. bugün bizim ailelerimiz stadyumdaydı. biz futbolcudan önce insanız. bizim ailelerimiz arkadaşlarımız da buradaydı. biz maçtan sonra şehirde geziyoruz. ben 9 yıldır bu şehirdeyim ve çok zor bir şehir. insanı, sizi sevdiği zaman tam sever. bize sabır gösterecekler. çok zor bir dönem geçiriyorduk zo bir dönemden giderken çok farklı bir trabzonspor'a büründük. bugün de üzgünüz. bu gece uyumayacağız. soyunma odasında neler olduğunu biz biliyoruz. bizim umrumuzda değilmiş gibi düşünmesinler ve bizi desteklesinler. aslında çok doluyum, çok konuşmak istiyorum ama bazı şeyleri içeri atıyorsun

spoiler--

(bkz: 3 mayıs 2015 trabzonspor beşiktaş maçı)
(bkz: 3 mayıs 2015 trabzonspor beşiktaş maçı)nda bir kaç pozisyonda çok çirkeflik yapmış olan futbolcu.
kendisini 3 yıldır lazio ss kulübünün izledğini söyleyen futbolcu
sosyal medyadan hem beşiktaş taraftarına hem de ricardo quaresma'ya teşekkür eden futbolcu.
"bursa, şampiyonluk görmüş, yaşamış bir şehir. bu şehre şampiyonluk yakışır. bundan aşağısını düşünen bir kulüp değiliz. geçen senenin kalıntılarını atmış bir kulübüz, güzel bir ekip oluşturuldu. hedefimiz de şampiyonluk" diyen futbolcu.