zeki önder özen

  • /
  • 27
slaven bilic'in kaprisi yüzünden beşiktaş'tan kopan futbol adamı.

spoiler--

http://kartalbakisi.com/haber/ozen-neden-istifa-etti-yalcin-transferinin-gercekleri_h7151.html

spoiler--

beşiktaş'ın şu anki kadrosunun şekillenmesinde oldukça emeği olan eski futbol direktörümüz.
ben mi anlamadım bilmiyorum, ama yukarıdaki haberden bilic'e nasıl bir pay çıkarılmış anlamadım. anlayan biri bana mesaj atsın yaw. samimiyetle söylüyorum. arkadaş zeki önder özen daha önce de söyledi. eğer aralarında bir sıkıntı olsaydı zeki önder özen bilic'i görevden alırdı. bilic'i kendi getirmişti. istifa ederken daha hızlı karar alınabilmesi için bu kararı aldığını, karar alma mekanizmasına olumsuz etkisi olduğunu düşündüğü için istifa ettiğini açıklamıştı.
arkadaşlar türkiye'de işler egosu ve parası bol yöneticiler çevresinde dönüyor. önder özen'in istifası direk ahmet nur çebi'nin futbol şube sorumluluğunu almasından sonra gerçekleşmiştir. bilic'le alaka kurmak fantezisi nedir. tovbe estağfurullah yaw.
radikal bir karar imza atmış kasımpaşa teknik direktörü.

spoiler--

kasımpaşa, teknik direktör önder özen'in raporu doğrultusunda 17 futbolcuyla yollarını ayırmaya karar verdi.

yönetim kurulu, sözleşmeleri devam eden ryan babel, veysel sarı, barış başdaş, tunay torun, adem büyük, sanharib malki, andreas ısaksson, andre de castro, ferhat kiraz, orhan şam, yusuf mersin ve kubilay aktaş'tan kendilerine kulüp bulmalarını istedi.

sözleşmeleri biten ilhan eker, sancak kaplan, alpaslan öztürk, atila turan ve dvali ile de devam edilmeme kararı alındı.

spoiler--
seneye 10. haftayı görsün bende hiç bir şey bilmiyorum. abuk subuk işlere şimdiden imza atmaya başlayan hocamsı. adem büyük tunay torun gibi adamları nereden bulacaksın sen? ha dur ben sana bir kopya vereyim danny var eneramo var onları al sen.
tanım: amatör kümede takım yönetemeyecek yalancı.
beşiktaş'a teknik direktör seçerken fenerbahçe'li bir kongre üyesinin tavsiyesini alan, ve onun uyarması ve önerisi ile biliç ismi aklına gelen ve koca beşiktaş'a bu şekilde hoca seçmiş olan. rezil futbol yorumcusu. bir de bu adama toz kondurmayanlar vardı hay allahım.
yürüyorum yolda, elimde dondurmam yalıyorum, birden fenerli arkadaşım aradı , ulan sırası mı hilmi şimdi dedim açmayacaktım ama elim değdi ''biliç boşta koş yetiş al dedi'' bana , ben de dondurmayı fırlattım, koştum aldım. işte kriterler bunlar. halen uyanamayan arkadaşlar kendisini kendi ifşa ediyor beyimiz.

ha bir de baktım bir gün abdurrahim arıyor beni ,'' özen'im danny boşta, koş al çocuk uzaklara gitmesin'' dedi, vardım yetiştim aldım. ben böyle kriterler ile çalışırım, romantik, hak etmeyenlere değer veren, büyük !!! beşiktaş taraftarı bana tapar bu arada.

https://haber1903.com/n-8019-onder-ozenden-slaven-bilice-veda.html
bilic'e vedasını okurken kendisinin ve bilic'in aslında gitme sebebinin yönetim olduğunu ima eden teknik adam.
kendisi ve yardımcısı mehmet aurelio'nun sözleşmelerinin kasımpaşaspor tarafından feshedildiği haberleri gelmektedir.
kasımpaşa ile iyi bir istikrar yakalamış %25 galibiyet yüzdesi ile unutulmazlar arasına girmişti. oyuncular hakkında ne güzel satışlar yapıyordu. ama olmadı kasımpaşa değerini bilmedi. yeni durak ac milan veya real madrid olmalı. oralarda da arkadaş tavsiyesi ile hocalar seçmeli, danny tadında transferler yapıp, büyük büyük laflar edip, lafla peynir gemilerini surlardan atlatmalı. olmadı mı dert değil. alır karşısına demirkol ile şaş'ı başlar atıp tutmaya. sonuçta bu ülkenin kerizi bitmez.
yakında ntvspor'da göreceğimiz kişi. öyle ekran başında sallamakla olmuyormuş demekki.
kendisi hakkında eleştirileri son derece abes buluyorum.son haftalarda gelip rezil-ruhsuz kadroyla elinden geleni yapmaya çalıştı.4te 4de yapsa 0 da çekse bi başarı-başarısızlık göstergesi olamazdı bu performans. ayrılığı yönetimle aralarındaki fikir ayrılığına veriyorum,arkasından atıp tutması da bize düşüyor tabi.
türkiye de futbolu bilen nadir 6-7 kişiden biridir.
lakin bizim ülkemizde herkes futbolu bildiğini sandığı için kendisi pek sevilemez.
beşiktaş'a katkısı asla tartışılamaz.
başarısızdır. oyun adı futbol ise; ve bu adam yönettiği organizasyonlarda sportif başarı elde edemediyse; başarısızdır
ekşide kendisi hakkında yazılan entry'yi okuyunca koptuğum dandik tv yorumcusu.

alıntı--

(bkz: atanamayan mourinho)

alıntı--

kasımpaşa'nın kontratı devam eden tüm oyuncularla yollarını ayıracağını öğrendiğimden beri bu haberi bekliyordum.seneye 20 farklı uyumsuz oyuncuyla beraber çalışıp * küme düşmemeye oynamaktansa,vizyonsuzluğa tepki koyup tartıştığı için ayrıldığını düşündüğüm teknik adam.kendisi hakkında yapılan kötü yorumların neredeyse hepsini sığ buluyorum.yorumculuk yaptı diye kibirli açıklamalarda bulunmadı kendisi aynı zamanda,yorumculuğa benzemiyormuş dimi tarzı yaftalamalarda ayrı bi komiklik içeriyor.

umarım yolu açık olur.nefret tutmadan olayın içyüzünü bilmeden peşin hükümlerde bulunmakta,son 4 hafta gelip giden bi teknik adama puanlama yapmakta mantık sınırlarıma uymuyor.
kötü yorumları sığ bulan arkadaşların, sözlüğe yazarken daha sıkı bir araştırma yapmasını tavsiye ederim. zira büyük hoca zeki önder özen kasımpaşa ile 4 değil, 8 maça çıkmıştır.
kasımpaşa- beşiktaş : 1-5
rize-kasımpaşa:1-3
kasımpaşa-bursa:5-3
eskişehir-kasımpaşa: 4-1
kasımpaşa-balıkesir:2-3
sivas-kasımpaşa:1-1
kasımpaşa-kayserierciyes:3-3
fenerbahçe-kasımpaşa:2-0

sonuç 8 maçta 2 galibiyet maç başına yenilen 3 gol. 8 hafta az bir süre değil. kesin düşer denilen antep, sivas gibi takımlarda sergen hoca, balıkesir de cihat hocanın yaptıkları ortada. madem bir adamı savunuyorsunuz önce iyi bir araştırın.ayrıca kasımpaşa kadrosu bu ligin en iyi 5-6 kadrosundan biridir. sonuç zeki önder özen'in bir atımlık barut kadar bile etkisi olmamıştır.
kasımpaşa'nın yollarını ayırdığı teknik direktör. karşılıklı olarak anlaşılıp sözleşmesi feshedilmiş.
futboldan çok anlıyormuş havaları vardır ama hiç bir şeydende anlamaz.zaten anlasaydı bilici beşiktaşa getirmezdi,o da aynı kendi kalibresinde bir adam çünkü.
muhtemelen ntvspor'un başına geçecektir.
boş insan dediydik dediydik inanmadınız bak ne oldu şimdi ?
futbol hayatına basarisizliklarla başlayan hoca. önce futbol direktörü olarak beşiktaş, ardından teknik direktör olarak kasimpasa'da calisti. ikisinde de sonuç hüsran idi.
  • /
  • 27