bakkala göndersen gider yazar

bugün profilimde görmeye başladığım hede. ne demek istiyorlar, neden böyle bir şey çıktı anlamadım fakat ben sevmedim bunu ya. entry sayısıyla alakalı bir şeyse yazayım bolca da geçsin bir an önce.
askerlik anılarını canlandıran sözlük şakası. entry yazmaya teşvik ettiği görülmüştür.*
#316416
bende de yazıyor ama takmıyorum. takmayınca geçer bence; en azından öyle umut ediyorum.
sözlükteki yazar arkadaşlar tarafından kandırıldığımı düşünmeme neden olan rütbe. hani yazınca geçerdi, geçmedi işte. yazıp duruyoruz ama hala aynı, bak değişmeyecekse de söyleyin olm yine de yazarız merak etmeyin. *
küçükken de hep ben giderdim dedirten yazarlık rütbesi. hadi gidiyorum, var mı başka bi şey isteyen? *
"nedir bu şimdi şaka mı? şakaysa komik değil. gerçekse çok komik. ben bakkala gitme yaşlarını çok geride bıraktım sanıyordum. burada yaptığınız insan haklarına aykırı." tepkisiyle karşıladığım ünvan.
artık ben de onlardan biriyim nereye gönderirseniz giderim.

spoiler--

"bakkaldan bişe istiyor musun?"

spoiler--

sözlükteki en ezik rütbedir. evdeki en küçük kardeş gibidir. bakkala gitmek, çöp atmak vazifelerinin en önemlilerindendir. yeri gelir canın sıkılır döversin, yeri gelir seversin.*

birde sözlükte bu rütbeye sahip olup kıskanıldığını düşünenler var ki beni gülme krizine sokuyorlar. zavallılar.*
en kutsal yazarlardır. bugün bakkala gitmek ne kadar çetrefelli, ne kadar zor senin haberin var mı? ekmek almaya giderken ölen çocukların olduğu ülkede bu ünvana sahip yazarlar baş üstünde tutulmalıdır. bunu diyen bunu da dedi: "ağlamak için gözden yaş mı akmalı?
dudaklar gülerken, insan ağlayamaz mı?" puhahahaha vah vah asi stayla.