prnavis

Durum: 417 - 0 - 0 - 0 - 06.02.2017 06:31

Puan: 3948 -

11 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

NULL
  • /
  • 21

fikret orman

yanlis aciklamalar yapan besiktas baskani. yahu guzel kardesim sen niye sut kupasi bilmem ne kupasi diye ortaya dusuyorsun? adama demezler mi bu kupaya 160a yakin takim katiliyor, onlara ayip olmuyor mu diye? rakibi tebrik ediyoruz, ligde liderligimiz devam ediyor, hem lige hem de avrupa ligine odaklanacagiz de ve gec.

tamam yapilanlar ortada, persie hakem vs ama sen besiktas baskanisin. yakismiyor boyle aciklamalar.

super bowl 2017

tarihin gelmiş geçmiş en heyacanlı maçlarından biriydi. tom brady önderliğindeki new england patriots, ilk yarısını 3-21 geride bitirdiği maçı son çeyrekte kazandığı 19 sayıyla uzatmaya götürdü. 51 yıldır oynanan super bowl karşılaşmaları arasında uzatmaya giden ilk maç bu oldu. uzatmalarda tom brady'nin touch down'u ile 34-28 kazanan new england patriots, 2002, 2004, 2005, 2015 senelerinden sonra beşinci şampiyonluğuna uzandı. ayrıca tom brady 5 adet şampiyonluk yaşayan ilk quarterback olma ünvanını eline geçirdi ve tarih yazdı.

super bowl 2017

5 şubat 2017 günü new england patriots ile atlanta falcons arasında oynanacak olan 51. amerikan futbolu final mücadelesidir. finale houston'da bulunan nrg stadyumu ev sahipliği yapacak. 30 saniyelik reklam ücretlerinın ortalama 5.02 milyon dolar olduğu söyleniyor.

elif doğan türkmen

tbmm divan üyeliğinden istifa eden chp milletvekili.

5 şubat 2017 beşiktaş fenerbahçe maçı

nefret söylemi

özellikle amerika birleşik devletleri'nde ciddi yaptırımları bulunan suç türüdür. (bkz: hate speech)

elif doğan türkmen

yaptığı harcamaların arkasında olduğunu söyleyen chp milletvekili. tamam iyi güzel hoş amma demezler mi 1.2 milyon liralık ne konuştun diye insana? hem ayrıca, harcamaların arkasında sen olabilirsin ama önünde millet duruyor. onu ne yapacağız?

suffolk üniversitesi

suffolk üniversitesi, abd'nin massachusetts eyaletinin boston kentinde bulunan özel bir üniversitedir. 1906 yılında kurulmuştur.

northeastern üniversitesi

northeastern üniversitesi 1898 yılında kurulan ve massachusetts eyaletinin boston şehrinde bulunan özel üniversitedir. northeastern üniversitesi, kurumda zorunlu olarak yürütülen ortak eğitim programı ile bilinmektedir. program sayesinde kuramsal bilginin yanı sıra meslekî yönden de deneyim kazanmış bireyler yetiştirmeyi öngören northeastern üniversitesi öğrencilerinin, program kapsamında ortak eğitimlerini yaptığı kurum veya şirketlerin tamamı fortune dergisinin yayınladığı abd'de cirosu en fazla olan 500 şirketten oluşmaktadır. üniversite bu yönüyle abd'de ve dünyada ortak eğitim modelini en etkin şekilde uygulayabilen üniversiteler arasındadır.

massachusetts teknoloji enstitüsü

massachusetts teknoloji enstitüsü (massachusetts ınstitute of technology) veya kısaca mıt, amerika birleşik devletleri'nın massachusetts eyaletindeki boston şehrinin cambridge mahallesinde yerleşik ve özellikle bilim, mühendislik ve ekonomi konularındaki başarılarıyla tanınan bir teknik üniversitedir. şu ana kadar mıt'nin öğretim ve araştırma üyeleri, öğrenci ve mezunları arasında nobel ödülü kazananların sayısı 72'ye ulaşmıştır ve bu ödüllerin 15'i son beş yıl içinde kazanılmıştır.

harvard üniversitesi

harvard üniversitesi, amerika birleşik devletleri'nde massachusetts eyaletinin boston şehrinin cambridge mahallesinde bulunan ve alanında dünyanın en önde gelen üniversitelerinden biri olarak tanınan özel bir yüksek öğretim kurumudur. 1636 yılında kurulan ve ıvy league üyesi olan harvard üniversitesi, abd'de hala eğitim vermekte olan en eski yüksek öğretim kurumudur.

fikret orman

ekonomi bakani yapilacak adam. iste krediyi dunya bankasindan, dunya bankasi sana faiz odemezse insan evladi degilim.

prnavis

1,5 yıl sonra yine dönüş yapan yazar.

starbucks

yurtdışında adımı değiştirmek zorunda kaldığım kahve evi zinciri. mademanlamıyorsunuz turk diye hitap edin bari. onu da anlamıyorlar ya, neyse.

30 ocak 2017 kanada camii saldırısı

saldırganların kimlikleri açıklanmamakla birlikte amerika birleşik devletleri'nde de çok ses getiren olaydır.

ricardo quaresma

belki de fikret orman yönetiminin yaptığı en akıllıca transfer olacak. volkan şen'i alıp yıllık 3 milyon euro ona, 5 milyon euro da bursa'ya mı verilseydi? adam hem ucuz, hem yetenekli, hem de taraftar seviyor. bu sefer her şey çok daha güzel olacak.

i ran

mario gomez gökhan töre jose sosa ricardo quaresma dörtlüsü

tolgay arslan

hassiktir ya hassiktir! dedirtendir. tam dedik yeni sezonda gümbür gümbür geliyor, sakatlandı çocuk. tez zamanda iyilen be çocuk!

du bi dk

dur bir dakika'nın kısaltılmış halidir. halk arasında oldukça yaygın bir şekilde kullanılır.
  • /
  • 21
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 417

sözlükteki oy kıtlığı

kartal sözlükte ciddi anlamda baş gösteren sorundur. yazan belli bir kitle var. ancak yazarlardan daha çok bir de okuyan kitle var. bu okuyan kitlenin iyi veya kötü okudukları entrylere oy vermemesi, yazarların da yazma şevkini kırıyor. oy vermek güzeldir.

(bkz: alın verin sözlüğe can verin)

beşiktaş

(bkz: yürüyoruz adım adım
her solukta senin adın
)

adını her aklımdan geçirişimde "ah yine mi keder, ama artık yeter, yine kapıda kara geceler..." şarkısını kafamda gezdiren biricik takımım.

ben sevinmek için sevdim

bana hiç bir şeyi sevme fırsatı vermediler. bende incir reçelini sevdim.

(bkz: serzeniş)

sözlükteki oy kıtlığı

fikret orman başkanlığındaki beşiktaş yönetimi

bir gün de çıkıp masaya yumruğunu vuramamıştır. hım kem küm ık mık bok. başka bir şey yok. beşiktaş'ı yönetiyorsunuz birader biraz sesiniz çıksın.

fikret orman

seçim sonucuyla beşiktaş'ın başından bir an önce gitmesini beklediğimiz başkan. beşiktaş'ı küçültmeye ant içmiştir resmen.

fikret orman başkanlığındaki beşiktaş yönetimi

sefilleri oynayan yönetimdir. kulüp yönetmekten aciz insanlar topluluğu.

1 nisan 2013 mersin idman yurdu beşiktaş maçı

bu maçta kaybedilecek bir puan dahi samet aybaba'yı ipe götürecektir.

(bkz: vurduğunuz gol olsun)

julio regufe alves

300 bin euroluk fiyatı, atletico madrid'de bir gün dahi kalmadan 20 misline çıkartılarak beşiktaş'a satılan futbolcu. %50 hissesi için 3.1 milyon euro ödeyecektik ancak yapılan anlaşma sonrası fiyatı 1.4 milyon euroya indirilmiştir. 800 bin eurosu daha önceden verildiği için kalan 600 bin euro ödenecektir.

kartal yuvası

fiyatları oldukça yüksek tutan beşiktaş lisanslı ürünlerini satan mağazalar zinciri. fiyatları yüksek tutmak yerine sürümden kazanma amacına yönelseler beşiktaş adına çok daha faydalı olacaklardır. atkıyı 20 liraya satacağına 9-10 liraya sat adam da gidip korsan almasın. bu kadar basit.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.